İSPARTA - PETROL OTOBÜS BİLETİ

Isparta ülkemizin her ne kadar pek bilinmese de çok önemli kentlerinden biridir. Ülkemizin ege bölgesin de yer almasına karşın ve komşuları da Muğla ve Antalya gibi turizmin devleri iller olmasına karşın onlar kadar da pek bilinmez. Ancak tabi ki doğal olarak bu kentlere Isparta üzerinden de ulaşım olmaktadır. Kent nüfus açısından da çok küçük olduğundan otobüs ulaşım sektörü çok gelişmemiştir. Isparta petrol turizm bölgenin diğer illere ve yakın illere olan bağını sağlar. Isparta’nın bilinen en önemli tanınmışlığını sağlayan şey ise gülleridir. Isparta dünyaya da ülkemizden en fazla gül ihraç eden ülke konumundadır.

                Tabi ki Isparta’da da her yerden olduğu gibi otobüslerin mutlaka gittikleri yerler vardır. bu yerlerin başında ise İstanbul Ankara ve İzmir gibi büyük şehirler gelir. Ancak buralara giden tek firmanın Isparta petrol olması bazı sorunları da beraberin de getirir. bir kere böyle bir durumda Isparta petrol otobüs bileti bulmakta zorlanma ihtimaliniz çok yüksektir. Çünkü tek firmanın hizmet verdiği bir yerde böylesi çok tercihi edilen metropol seferlerin de çok ciddi sıkıntılar ile karşılaşılabilir.

                Isparta petrol ile seyahat etmenin bazı avantajları da vardır. bir kere firma otobüslerinin lüks olması ve seyahat esnasın da yolcularına çok konforlu bir seyahat sunulmasını sağlar. bunun da yanında otobüsler de bulunan yolculuk boyunca ikram servisleri de sürekli yapılmaktadır. Hatta ha mevsimlere göre yazların da soğuk kış ayların da ise sıcak bazı aperatifler de sunmaktadır. İstanbul gibi mesafe açısından uzak bir yere gidildiğin de izlenilen yol güzergahın da bulunan Afyon Adapazarı gibi kentlerde mola verilmektedir. Yolculuk 8 ile 9 saat sürmektedir. Otobüsler de bulunan televizyon ve film keyfi ile yolculuğunuz da sıkılmadan geçirebilirsiniz. Tablet ve bilgisayar hatta ha telefonlarınız ile de Isparta petrol turizmin 3G internetinden bulunma şansı vardır.

                Kentte Ankara da yakın olduğundan gün de bir kere buralara sefer düzenlenir. Antalya ve Muğla gibi tatil yörelerine de yaz ayların da günde birkaç kez sefer düzenlenir. Hem kent insanı hem de kente gelen turistler için bölge kentlerinin de gezilmesi açısından büyük imkanlar sağlar. bu yüzden diğer kentlere göre Isparta petrol otobüs biletini internet sitemiz üzerinden mevsim ve zaman ne olur ise olsun çok kolay bir şekilde bulup istediğiniz yere de gide bilirsiniz.


Hava Durumu

ANKARA

ANKARA