İSTANBUL - İZMİR OTOBÜS BİLETİ

İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık şehri olan ve nüfus açısından da dünyada da ikinci sırada yer alan çok özel bir şehirdir. İki yakayı birbirine bağlayan görsel güzellik olan Boğaz köprüsü dillere destan bir şekilde uzanmaktadır. İstanbul’un boğazı her yerde çok meşhur olan bir yerdir. Galata kulesi, kız kulesi tarihte de birçok anıya sahip olan yerlerdir. Tarih olarak da çok zengin olan bu özel şehir anlatmak ile bitmeyeceği gibi her şehrin ortak notası ve buluşma yeri gibi konumlanmaktadır.

Hemen her yerden kolay bir ulaşım olan bu eşsiz şehre ister hava, ister kara yolu ile ulaşacağınız gibi deniz yolu ile de ulaşabilirsiniz. Büyük iş merkezlerinin, en güzel otellerin yer aldığı şehir en çok göç alan illerimizin başında gelmektedir. Bu özel şehre kara yolu ile gelecek iseniz neredeyse tüm otobüs şirketlerini kullanabilirsiniz. İstanbul’dan Egenin incisi olan İzmir seyahat etmek istiyor iseniz 7 saat içinde Ulalaşabilirsiniz.İstanbul İzmir otobüs bileti bulmak çok kolay olduğu gibi, isterseniz Pamukkale isterseniz nilüfer turizm, Uludağ, Ulu soy, Anadolu turizm gibi birçok konforlu şirketi tercih edebilirsiniz. Pamukkale turizm ile seyahat etmek ister iseniz her saat başı İzmir’e otobüs kalktığı gibi bu firma konforu ve araçlarının donanımı ile adından çok söz ettiren bir firmadır.2+1 araçları bulunan firmada isterseniz tekli koltuklarda oldukça rahat bit yolculuk yapabilirsiniz. Otobüs içinde ki tüm koltukların arkaların ekran bulunmaktadır. Bu ekranlardan televizyon izleyebilir, oyun oynayabilirsiniz. Aynı zamanda Anadolu Turizmde yine aynı şekilde konforlu araçları sürekli 3G interneti ile müşterilerine hizmet vermektedir. İstanbul’dan İzmir’e geldiniz şimdi Türkiye’nin en büyük üçüncü şehrini gezebilirsiniz. Bu şehirde Alsancak, Karşıyaka gibi semtleri gezebilir isterseniz çok yakın olan Çeşmede tatil yapabilirsiniz. Ya da kordonda oturup körfezin o güzel görüntüsü eşliğinde ege mezelerini ve balıklarının tadına bakabilirsiniz. Zeytinyağlı özel otları ile meşhur kent İzmir sizi de kendisine bağlayacak güzellikte bir şehirdir.

                İstanbul-İzmir otobüs bileti bulmak çok kolay iken yolculuk yaptığınız otobüs şirketleri de yol boyunca birkaç büyük tesiste durarak mola vermektedir. Bu tesislerde istediğiniz yiyeceği bulacak ve tüm ihtiyaçlarınızı da giderebileceksiniz. 7saat süren yolculuğunuzu lüks otobüsler ile yapabilir, otobüsler içinde yapılan zengin ikram çeşitleri ve sınırsız filmleri ile yolculuğunuza mutluluk katabilirsiniz.


Hava Durumu

ANKARA

ANKARA