İSTANBUL - ANTALYA OTOBÜS BİLETİ

İstanbul, Türkiye’nin nüfus olarak en kalabalık şehridir. Bu özel şehirde yaklaşık olarak 20 milyon insan yaşamaktadır. Her toplumdan göç alan şehrin gezmek ile bitmeyecek birçok özel yeri bulunmaktadır. İstanbul’a geldiğiniz zaman mutlaka Boğaz köprüsünü görmeli ve burada eşsiz yemekler yemelisiniz. İstanbul’u tarihi camileri ve tarihi yerleri de saymak ve gezmek ile bitmemektedir. İsterseniz galata kulesine isterseniz kız kulesine gidebilir ve keyif ile buraları gezebilirsiniz. İstanbul iki yakadan oluşan bir şehirdir. Asya ve Avrupa yakasını birbirine bağlayan eşsiz heybeti ile boğaz köprüsü bulunmaktadır. İsterseniz bir boğaz turu yapabilir ve ya eşsiz müzelerde gezebilirsiniz. İstanbul ilimizden her ile otobüs seferleri bulunmaktadır.İstanbul Antalya otobüs bileti bulmak çok mümkün ve kolay olmaktadır.

                İstanbul Antalya seferi yapan birçok kurumsal otobüs firması bulunmaktadır. Bunlardan biri de konforlu otobüsleri ile hizmet veren metro turizmdir. Metro turizm, kurulduğu günden bu güne birçok ile çok sayıda sefer yapan bir firma olma özelliği taşımaktadır. Bu firma gayet konforlu ve ferah araçları ile yolcularına hizmet vermektedir. Metro otobüslerinin hemen hepsinde koltuk arkalarında plazma ekranlar bulunmaktadır. Bu ekranlardan istediğiniz televizyon kanalını izleyebileceksiniz yâda film izleyebilirsiniz. Bunun dışında kulaklıklar ile istediğiniz tarzda müzikler dinleyebilirsiniz.

İstanbul Antalya arası 720 kilometre olduğu gibi 8 saat sürmektedir. Bu seyahat süresince metro turizmin belirlediği dinlenme tesisleri bulunmaktadır. Bu tesislerde mola verilecek ve yemek yemenize olanak tanıyan yerler bulunduğu gibi alışverişleriniz içinde işletmeler bulunmaktadır.İstanbul Antalya otobüs biletlerini çok uygun fiyatlara satın alabilmektesinizdir.

Antalya, ülkemizin turizm başkenti olan ve yerli yabancı turistlerin çok tercih ettiği bir şehrimizdir. Antalya el değmemiş koyları ve yemyeşil görüntüleri ile herkesin sevdiği beğendiği bir şehrimizidir. Bu şehir 12 ay boyunca turist ağırlayan bir ilimizdir. Birçok farklı koyları ve semtleri bulunan Antalya son derece lüks otelleri ile de göz doldurmaktadır. Konaklamak istediğiniz zaman istediğiniz fark da büyüklü küçüklü oteller ve tatil köyleri bulunmaktadır. Siz de İstanbul dan Antalya ya seyahat etmek istiyor iseniz mutlaka Metro turizmden bir otobüs bileti alıp rahatlıkla gidebilirsiniz.8 saat süren bir yolculuk sonrasında turizmimin başkentine varmış olacaksınız. Antalya’nın sıcacık kumsalları karşısında siz de çok mutlu olacaksınız. Otobüs seyahatinin en değişik ve en güzel halini yaşamak ferah otobüslerde keyif ile yolculuk yapmak için mutlaka sizi de bekleriz.


Hava Durumu

ANKARA

ANKARA