İSTANBUL - AYDİN OTOBÜS BİLETİ

Türkiye’nin kuşkusuz en büyük metropolü olan İstanbul hem yurt içinden hem de yurt dışından her gün binlerce kişinin akınına uğramaktadır. Türkiye’nin dört bir yanından insanların her gün otobüs seferleri ile bu güzelim şehre gelmesi söz konusu olduğu gibi elbette çeşitli sebeplere bağlı olarak insanların İstanbul’dan değişik şehirlere gitmeleri söz konusu olmaktadır. Özellikle tatil ve eğitim amaçlı olarak İstanbul Aydın otobüs bileti ihtiyaçlarının doğması ise otobüs firmalarının bu güzergâha daha çok sefer düzenlemesine neden olmuştur.

                Pamukkale Turizm, Ulusoy Turizm, Metro Turizm ve Balıkesir Uludağ Turizm gibi firmalar sayesinde günün 24 saati 681 kilometrelik mesafeye sahip olan iki şehir arasındaki yolculuğunuzu yaklaşık olarak 10 saat içerisinde tamamlayabilmeniz mümkün olmaktadır. Esenler otogarından hareket eden araçlar İstanbul Avrupa yakasından Kocaeli Gebze’ye geçerek feribota binmektedir. Feribottan indikten sonra Yalova, Bursa ve Balıkesir istikametini kullanarak Manisa ve İzmir üzerinden Aydın’a varmak mümkün olmaktadır. Elbette otobüsün yolcu alımlarına bağlı olarak bu şehirlere girilmesi ve yolcu indirme ve bindirme işlemlerinin yapılması söz konusu olmaktadır. Yarım saatlik yemek molası çoğunlukla Susurluk Dinlenme Tesislerinde gerçekleşmektedir. İstanbul Aydın otobüs bileti aldığınızda bu güzergâh üzerindeki yerlerde yolcu alım ve indirme sebeplerine bağlı olarak şehir merkezlerine girebilmeniz söz konusu olacağından bu şehirler ile ilgili az da olsa bilgi sahibi olabilmeniz mümkün olacaktır. En çok tatil amaçlı olsa da öğrenciler için de bu otobüs bileti fiyatları önem taşımaktadır. Bu nedenle sitemizde farklı firmaların otobüs fiyatlarını, otobüs saatlerini ve otobüs özelliklerini görebilmeniz mümkün olmaktadır. En uygun fiyatlı biletleri görebilmenizi sağlayan sitemizden online bilet alımı da yapabilmeniz mümkün olmaktadır. İstanbul’dan Aydın’a geçerken görebileceğiniz şehirler yanınıza kâr kalırken yolculuğun sonunda Aydın’a geldiğinizde şehir sizi tüm güzelliği ile karşılamaktadır. Kuşadası gibi tatil beldelerinin yanı sıra Müzeleri ile de büyük beğeni toplayan şehir bu özellikleri ile binlerce kişinin tekrar gelmesine neden olmaktadır. Ayrıca ilde bulunan Adnan Menderes Üniversitesi de öğrencilerin eğitimlerini tamamlamaları açısından geniş imkânlar sunmaktadır.

                Her anlamda Türkiye’nin en güzel iki şehri olan İstanbul ve Aydın arasında yapacağınız seyahatleriniz esnasında otobüs seferlerini tercih ettiğinizde en uygun fiyatları ve seyahatiniz hakkındaki en açıklayıcı detayları sitemizden rahat bir şekilde öğrenebilmeniz mümkün olacaktır. Elbette bu durum seyahat esnasında ne tür ihtiyaçlarınızın olacağını bilmeniz açısından büyük bir önem taşımaktadır.


Hava Durumu

ANKARA

ANKARA