İSTANBUL - BURSA OTOBÜS BİLETİ

İstanbul, tarihi geçmişi ve güzellikleri ile görenleri büyüleyen şehir boğaz köprüsü ile birçok yabancı basında bile söz konusu olmaktadır. İş merkezinin bile kalbi olan şehirde boğaz turu yapabilir ve görkemli manzara karşısında büyülenebilirsiniz. Gezmek ve anlatmak ile bitmeyecek olan bu şehrimize hemen her yerden ulaşım bulunmaktadır.İstanbul Bursa otobüs bileti de kolaylık ile bulabilirsiniz.

                İstanbul Bursa arasında seyahat etmenizi sağlayacak firmalar arsında, her zaman önde gelen firmalar yer almaktadır. Pamukkale’nin pamuk yol araçları ile ister iseniz 2+1 koltuk seçenekleri ile tekli koltuklarda seyahat edebilme imkânınız bulunurken bunun yanında araç ili donanımlardan da faydalanabilirsiniz. Müzik, televizyon, usb giriş ve internet gibi donanımlar ile koltuk arkası ekranlarda vakit geçirebilirsiniz. Bunun dışında Metro turizm, Nilüfer turizm, Kütahyalılar turizm, Efe tur, Balıkesir Uludağ ve Anadolu ulaşım gibi firmalarda da güven içinde seyahat edebilirsiniz. Tüm bu firmalarda araç içi ikramlar bulunduğu için zengin ikram seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Metro turizmin donanımlı araçlarında da yine internet ve televizyon, müzik gibi olanaklar olduğu içi seyahatiniz anında sıkılmayacak ve rahatlıkla ulaşım yapmanız sağlanacaktır. Yol üzerinde firmaların belirlediği dinlenme tesislerinde mola verilecek ve bu molalarda ihtiyaçlarınızı karşılamanıza imkân verilecektir. Acıktıysanız yemek yiyebilir yâda alışveriş yapabilirsiniz. Son derece ferah, bakımlı araçlar ile seyahat etmenin konforunu yaşayabileceğiniz bu firmalarda gündüz yâda gece için ulaşım olanağı bulunmaktadır.

                Bursa ülkemizin nüfus açısından 4. büyük ilidir. Türkiye’nin gelişmiş illerinden biri olan Bursa da tarihi ve doğal güzelliklere rastlamanız çok kolaydır. Birçok üniversite bulunduğu için il de öğrenci nüfusu da oldukça fazladır. Bursa’da yer alan ve milyonlarca turist ağırlayan Uludağ’a merkezden teleferik sistemi ile ulaşabilmektesinizdir. Kış sporlarının yapıldığı bu özel yerde konaklamak içinde oldukça lüks oteller bulunmaktadır. Bursa’ya geldiğiniz zaman mutlaka meşhur İskender kebabı yiyebilir yâda kestane şekeri ile damaklarınıza bayram ettirebilirsiniz. Somuncu Baba türbesi de turistlerin gezmeyi tercih ettikleri yerlerdendir. Bu arada Bursa’ya geldiğiniz zaman, Bursa botanik parkında gezi yapabilir ve müthiş doğasını izleyebilirsiniz. Bunun yanında Reşat Oyal Kültür parkı da Bursa’nın gezmesi sevilen yerlerinden dır dır. Camileri de oldukça mimarisi güzel yerlerinden olan bursa da birçok keyifli restaurant'da bulunmaktadır.İstanbul Bursa otobüs bileti de kolaylık ile bulabilirsiniz.

İstanbul Bursa arası seyahat ettiğiniz zaman, otobüs içinde ki donanımlardan yararlanabilir ve 3 saat 17 dakika gibi bir sürede ulaşım sağlayabilirsiniz.230 kilometre mesafede olan uzaklık ile öncü firmalar ile gidebilirsiniz.


Hava Durumu

ANKARA

ANKARA