İSTANBUL - SAMSUN OTOBÜS BİLETİ

İstanbul, Türkiye’nin kuzeybatısında yer alan bir şehridir. İki yakadan oluşan bir şehir olan İstanbul Asya ve Avrupa olarak ikiye ayrılmış bir şekilde konumlanmıştır. Dünyaca ünlü kız kulesi de bu özel şehirde yer almaktadır. Bu şehirden birçok ile otobüs ile çok kolay bir şekilde son derece konforlu olarak seyahat edebilirsiniz.

İstanbul samsun otobüs bileti gibi birçok şehre otobüs bileti kolaylık ile bulabilmektesinizdir. Ülkemizin gelişmiş ve son derece konforlu otobüs firması olan Ulusoy turizm ile İstanbul dan samsuna kolaylık ile gidebilmeniz mümkün olmaktadır. Ulusoy turizmin otobüslerin son derece yeni ve kaliteli araçlardır. Otobüsler içerisinde koltuk arkası ekranları bulunmaktadır. Bu ekranlardan televizyon yâda film izleyebilecek ya da internette gezebilecekseniz.2+1 tek kişilik koltuk seçimleri ile de kolay seyahat etmenizi sağlayan firma otobüs içinde zengin ikram çeşitleri ile de hizmet vermektedir. Bunun yanında İstanbul samsun ili arasında Varan turizm ile de yolculuk yapma şansınız bulunmaktadır. Varan firması da yolcularına geniş koltukları ve son derece beğenilen ikram çeşitleri ile hizmet veren köklü bir firmadır. Ayrıca lüks Karadeniz, Kanber oğlu, fındık kale gibi yerel otobüs şirketleri de bu güzergâhlar arasında yolculuk yapma imkânı tanımaktadır. Bu otobüs firmaları içinde de yine müzik, film, internet hizmeti bulunmaktadır.

İstanbul samsun arası 8 saat süren 738 kilometre yoldan oluşan bir uzaklıktadır. Tüm otobüs firmaları ile yolculuk yapar iken yol üzerinde konumlanmış olan tesislerde mola verilmektedir. Molalar esnasında yiyecek alabilir yâda tüm ihtiyaçlarınız giderebilirsiniz. Yolculuk süresince tüm firmalarda bulunan televizyon, film, müzik, internet ve yiyecek, içecek ikramları ile de rahat bir seyahat edebilirsiniz.

                Samsun ilimize vardığınız anda artık Türkiye’nin orta Karadeniz bölgesine gelmişsiniz demektir. Yeşilırmak ve Kızılırmak arasında konumlanmış olan bu yeşil şehir tarihi ve kültürel olarak çok önem taşıyan bir ilimiz olduğu gibi doğası bakımından da çok sevilecek bir il’dir. Su bakımında oldukça zengin olan ilimizde birçok baraj ve göl bulunmaktadır.2 farklı üniversite olan il tarım açısından da çok zengin bir kentimizdir. Samsuna vardığınız zaman doğu park ve batı park sosyal tesislerini mutlaka gezmelisiniz. Samsun pidesi ile meşhur olan bir ilimiz olmasına rağmen yine birçok leziz yemeğe de ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca kaz ile yapılan tirit adı verilen yemeği de samsuna özgü meşhur bir yemektir.


Hava Durumu

ANKARA

ANKARA