İZMİR - İSTANBUL OTOBÜS BİLETİ

İzmir, ülkemizin üçüncü büyük ili olan bir şehridir. İzmir’e geldiğiniz zaman mutlaka Kordonda deniz kokusunu içinize çekerek kahvenizi yudumlayabilir daha sonra tarihi saat kulesini görmeye gidebilirsiniz. İncir altında bulunan yaşam parkı da yürüyüş ve gezinti yapmak için ideal bir yerdir. Bunun dışında Bostanlıda da denizin dibinde balık keyfi yapabilir yâda çeşmede denize girebilirsiniz. Her yere yakın olan ve yaşanılası bir şehir olan İzmir’de hem rahat edebilir hem de keyifle gezebilirsiniz. İzmir’den Türkiye’nin her yerine otobüs bileti bulabildiğiniz gibi İzmir İstanbul arası da her saat başı otobüs bulabilirsiniz. İzmir İstanbul otobüs bileti uygun fiyatlara satılmaktadır.


İzmir İstanbul arasında yolculuk yapmak istiyor iseniz, birçok kurumsal otobüs firması arasından seçim yapabilir ister gündüz isterseniz de gece yolculuk yapabilirsiniz. Türkiye’nin kurumsal firmalarından biri olan pamuk kalenin son derece bakımlı lüks araçları ile ister tek kişilik koltuklarda yâda çift kişilik koltuklarda güven içinde yolculuk yapabilirsiniz. Daha sonra varan, Ulusoy, Nilüfer turizm, Metro turizm, Efe turizm, Balıkesir Uludağ, Anadolu ulaşım gibi firmalardan da bilet bulabilir ve yolculuk yapabilirsiniz. Tüm bu firmalar uzun yıllardan bu yana ülkemizde hizmet veren firmalardır. Otobüsleri son derece lüks araçlar olduğu için tek kişilik koltuk seçenekleri bulunmakta ve bunun dışında da otobüs içinde müzik, televizyon, internet ve film izleme imkânları gibi imkânlarınızı bulunmaktadır. Yol boyunca internet bağlantısı ile hiç sıkılmadan seyahat edebileceğiniz gibi araç içi zengin ikram seçenekleri ile de yiyecek içecek alabilirsiniz. Donanımlı araçlar içinde ferah ve huzurlu bir şekilde İzmir İstanbul arası yolculuk yapmak oldukça kolay ve ulaşılabilir olmaktadır. İsterseniz bazı firmaların gece olan ve hiç mola vermeyen ekspres araçları ile de seyahat edebilmeniz mümkündür.


İstanbul 20 milyon nüfusu ile tüm dünya nen tanıdığı bir ilimizdir. Sürekli göç alan ve sürekli gelişen ilimiz birçok toplumdan birçok kişiye ev sahipliği yapmaktadır. İzmir İstanbul arası mesafe 563 kilometre iken yaklaşık 7 saat sürmektedir. Güven içinde yapabileceğiniz seyahatlerinizde firmanın belirlediği bir dinlenme tesisinde mola verilecektir. Mola esnasında acıktıysanız yemek yiyebilir yâda alışveriş yapabilirsiniz. Firmaya göre bir yâda iki kere verilen molalar haricinde de otobüs içi ikramlar yapılacaktır. İzmir İstanbul arası otobüs biletleri 60 TL civarında satılmaktadır.


Hava Durumu

ANKARA

ANKARA