İZMİR - AFYON OTOBÜS BİLETİ

İzmir, ülkemizin üçüncü büyük en çok yaşamak istenilen illerinden birdir. İzmir’e geldiyseniz mutlaka saat kulesini görmeye gidebilirsiniz. Daha sonra tarihi kemer altı çarşısını gezebilir ve burada hisar önünde kahve içmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Daha sonra mis gibi deniz kokusunda balık yiyebilir, kordonda gün batımı izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Karşıyaka’nın gezilmesi çok keyifli çarşısında turlayabilir isterseniz de buradan sasalı'da bulunun doğal yaşam parkını ziyaret edebilirsiniz. İzmir’den hemen her ilimize otobüs seferleri bulunmaktadır.İzmir afyon otobüs bileti de kolaylıkla bulabilirsiniz.

                İzmir afyon arasında seyahat etmek istediğiniz zaman, firma olarak birçok seçeneğiniz bulunmaktadır. İlk başta Türkiye’nin köklü firmalarından olan Pamukkale’nin Pamuk yol araçlarını tercih edebilir, güven ve konfor içinde seyahat edebilirsiniz. Pamukkale otobüslerinde 2+2 koltuklar olduğu gibi 2+1 tek kişilik koltuklarda mevcuttur. Bu sayede tercihinizi kendiniz yaparak tek kişi olarak da yolculuğunuzu yapabilirsiniz. Pamukkale’nin araçları içinde hemen hepsinde koltuk arkalarında her kişiye özel bir ekran bulunmaktadır. Bu ekranlarda film, televizyon izleyebileceğiniz gibi otobüslerde wifi olduğu için internette de dolaşabilirsiniz. Bu sayede rahatlık ile sıkılmadan yolculuk yapabilirsiniz. Bunu dışında İzmir’den afyona gelmek istediğiniz zaman yine kaliteli firmalardan olan Metro turizmin özel otobüsleri ile de seyahat edebilir ve güven içinde yoluna gidebilirsiniz. Metro turizmin otobüslerinden internet, televizyon, müzik ve araç içi ikramlar bulunmaktadır. Ayrıca tercih edebileceğiniz bir diğer firma 2002 yılında kurulmuş olan uşak merkezli Anadolu turizmdir. Son derece yeni ve bakımlı otobüsleri ile istediğiniz saate bilet bulabilir ve otobüs içinde ki donanımlardan ve ikramlardan da yararlanabilirsiniz.

İzmir afyon otobüs bileti yaklaşık 35 lira civarı olduğu gibi hemen her saatte de bulunma imkânı vardır. Bu sayede ister gece ister gündüz rahatlık ile gidebilirsiniz. Bunun dışında yol üzerinde otobüs firmasının belirlediği bir tesis de mola verilecek ve ihtiyaçlarınız gidermenize imkân verilecektir. Otobüs içlerinde de yiyecek içecek ikramları yapılmaktadır. Afyon İzmir arası 4 saat gibi bir süre sürdüğü gibi 331 kilometre mesafededir. Afyon ilinde afyon Kocatepe üniversitesi bulunduğu için sıklık ile öğrenciler seyahat etmektedir. Afyona geldiğiniz zaman konaklamak için istediğiniz tarzda otel seçeneğiniz bulunmaktadır. Afyon ilinde mutlaka gitmeniz gereken yerler ise Heybeli kaplıcası ve gazlı göl kaplıcalardır. Buraya geldiğinizde sucuk almalı ve hediye olarak da götürmelisiniz. Bolca kaymaklı ekmek kadayıfı tadabilir yâda yöreye özel pişi ile damaklarınızı tatlandırabilirsiniz.


Hava Durumu

ANKARA

ANKARA