İZMİR - ANKARA OTOBÜS BİLETİ

İzmir ülkemizin üçüncü büyük ili olan ve gezilecek birçok yeri olan bir ilidir. Turizm yerlerine ola yakınlığı ile de herkes tarafından sevilen bir ildir. Daha sonra Kordonda deniz kokusu altında günbatımını izleyebilirsiniz. İncir altı gençlik parkında lezzet ege yemekleri yiyebilir isterseniz de çeşmeden denize girebilirsiniz. Son derece lüks otellerin yer aldığı bu şehirde siz de çok eğlenebilirsiniz. Daha sonra fuar alanında doğa yürüyüşleri yapabilir vaktiniz var ise Sasalı da kurulan doğal yaşam parkını ziyaret edebilirsiniz. Bostanlı, Güzel yalı gibi semtlerinde de denize nazır ege lezzetlerinden oluşan zeytinyağlı otların tadına bakabilirsiniz. Birçok kişinin çok sevdiği ve sıcak havası ile de yaz kış gezebileceğiniz bu ili siz de çok seversiniz. İzmir ilinden her ile kolaylık ile otobüs bileti bulabilirsiniz. İzmir Antalya otobüs bileti de bulmak son derece kolay ve zahmetsiz bir iştir.

                İzmir Antalya arasında seyahat etmenize oldukça kolay imkân tanıyacak firmalar arasında köklü ve bilinir firmalar yer almaktadır. Donanımlı ve yeni araçlar ile güven içinde seyahat edebilirsiniz. Pamukkale turizm, metro Turizm, Nilüfer turizm, Ulusoy turizm, Balıkesir Uludağ, Isparta Petrol ve Anadolu ulaşım gibi birçok seyahat firmasının otobüsleri içinde güvenle yolculuk yapabileceğiniz gibi araç içi lüks donanımlardan da yararlanabilirsiniz. Araçların içinde ister tekli koltuklarda yâda çift kişilik koltuklarda ulaşım sağlama imkânınız vardır. Bunun yanında müzik, televizyon ve film izleme seçeneğiniz de bulunduğu için hiç sıkılmadan seyahat edebilirsiniz. Ayrıca araç içi internet bağlantıları da bulunmaktadır. Bu sayede yol boyunca internette gezebilir ve hiç sıkılmadan yolunuza devam edebilirsiniz. Otobüs içinde zengin büfe seçeneği ile ikramlar da yapılacaktır. Yiyecek ve içecek servislerinden de yararlanabilir ve rahatlıkla Antalya ya ulaşabilirsiniz.İzmir Antalya otobüs bileti uygun fiyatlara kolaylık ile satılmaktadır.

                İzmir Antalya arası 462 kilometre uzaklıkta olduğu gibi 5 saat gibi bir süre sürecektir. Bu süre içinde firmalar kendi belirledikleri son derece lüks dinlenme tesislerinde mola verecek ve bu molalarda acıktıysanız yemek yiyebilir yâda istediğiniz şekilde alışveriş yapabilirsiniz. İstediğiniz rahatlıkta ve konforda seyahat edebilmenize olanak veren firmalar ile sizinde yolculuğunuz büyük bir keyif içinde geçebilecektir. Mola yerlerinde ihtiyaçlarınız için vakit ayrılacaktır. Otobüs firmaları köklü ve güvenilir firmalar olduğu için rahatlıkla seyahat edebilirsiniz. Bunun yanda gece yâda gündüz bilet seçme imkânınızda bulunmaktadır.


Hava Durumu

ANKARA

ANKARA