İZMİR KOLN UÇAK BİLETİ

Şehrin sıkıntısı ve karmaşasından bir adım olsun uzaklaşmak ve huzura bir adım daha yaklaşmak size de iyi gelebilir. Yeni yerler keşfetmek, yeni insanlarla tanışıp farklı ortamları tanırken yabancı olduğunuz kültürlerle tanışmak sizleri de mutlu edebilir. Büyük şehirlerin iyi yanları çok olduğu gibi sıkıntıları ve dertleri de çoktur. Günlük koşuşturmalar ve monotonluktan uzaklaşmak isteyebilirsiniz.

                İşte bu noktada kaliteli bir firma ile çalışmanız şart olmuş durumda. Biz sunexpres ekibi olarak sizlere yerinde ve doğru hizmeti getirmek için çalışıyoruz. Dünyanın her yerinde hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Türkiye 'nin her yerinden tüm Dünya ülkelerine ve tüm Avrupa 'ya sizi kaliteli bir şekilde ulaştırıyoruz ve bunu yapmaktan onur duyuyoruz. Ulaşım konusunda özellikle sivil hava taşımacılığında öncü firma olmaktan gurur duyarız. Sizi İzmir Adnan Menderes Havalimanı 'ndan alıyor ve güvenli bir şekilde Köln Bonn Havalimanı 'na ulaştırıyoruz üstelik bunu en ucuza biz yapıyoruz. İzmir Köln arası kaliteli ve en uygun uçuşun keyfine varmak artık çok da zor değil.  İzmir Köln Arası keyifli ve konforlu bir seyahat sizleri bekliyor. Birbirine bu kadar benzeyen iki şehri de çok seveceksiniz İzmir Köln ortak noktaları çok olan iki farklı şehir olmakla beraber sizlere değişik tat ve dokularla tanıştıracaktır.Biz sizler için çalışıyor ve sizleri şehrin karmaşasından uzaklaştırıp farklı kültürlerle tanışmaya davet ediyoruz. Üstelik sadece turistik amaçlıda değil aynı zamanda ticari seyahatlerinizde de bizi seçebilir ve sizde mutluluğun tadını çıkarta bilirsiniz. Üstelik biletlerinizi ileri bir tarihe aldığınız takdirde uygun bir ödeme tablosu ile sizlerin karşısına çıkmaktan gurur duyacağız. Eminiz bu sizi de mutlu edecektir. Bizler burada olduğumuz sürece siz kıymetli misafirlerimize kaliteli ve güvenli bir seyahatin mutluluğunu tattıracak sizleri konforla tanıştıracağız. Biz ekstra lüks koltuklarımız ve yolculuk sırasında ki hizmetlerimizle sektörde bir numara olduğumuzu iddaa ediyoruz ve bu iddaamızı sürdürmeye devam edeceğiz. Üstelik daha önce görülmemiş bir hizmetle tekrar karşınıza çıkmanın gururu içerisindeyiz. Oturduğunuz koltuğu beğenmediğiniz takdirde dudak uçuklatan komik fiyatlara koltuğunuzun yerini değiştirebiliyor ve seyahatinize farklı bir pencereden devam edebiliyorsunuz. Biz sizin ve tüm Türkiye 'nin sivil hava anlayışını değiştirmek konusunda emin adımlarla ilerlerken siz kıymetli misafirlerimiz sadece konforlu bir seyahatin tadını çıkartıyorsunuz.

                Sizde Televizyon kulesini görmek, Hohenzollern köprüsünden geçip Köln Kulesini ziyaret etmek istemez misiniz ? kim istemez ki haydi İzmir Köln arası bir yolculuk sizleri bekliyor. Bir telefon kadar uzağınızdayız siz sadece tatil planınızı yapın,  ulaşımı ve taşımacılığı bize bırakın. Haydi sizde çabuk olun ve yerinizi hemen ayırtın bize ulaşmak ve seyahatlerinizde bizi seçmek çokta zor değil.


Hava Durumu

ANKARA

ANKARA