İZMİR - SİVAS OTOBÜS BİLETİ

İzmir ülkemizin üçüncü büyük şehri olan ege de yer alan bir ilidir. Bu il birçok yönü ile herkes tarafından sevilen özelliğe sahiptir. Nüfusu yaklaşık 4 milyonu bulan bu şehirde Kordon, Karşıyaka, Güzel yalı gibi ünlü semtler bulunmaktadır. Gelenlerin ilk olarak Kordon manzarasında balık keyfi yapmayı hayal ettiği şehirde isterseniz de Karşıyaka’nın özel sahilinde gezinti yapabilirsiniz. Meşhur fuar alanına gidebilir ya da Teleferik tesislerini ziyaret etme şansı yakalayabilirsiniz. Gittikçe gelişen ilimiz iklimi bakımından sürekli olarak ılıman bir havadadır. Kışların sert geçmediği bu şehirde egeye özel yöresel zeytinyağlı yemekler ve mezeler ile de damaklarınız şenlendirebilirsiniz. İzmir ilimizden hemen her ile otobüs ile seyahat imkânı bulunmaktadır.İzmir Sivas otobüs bileti bulmakta kolay bir işlemdir.

İzmir ilinden Sivas’a seyahat etmek istediğiniz zaman kurulduğu günden bu güne ülkemizin her yerine ulaşım sağlayan özel firmalardan olan Metro turizm size eşlik edecektir. Metro turizm her ile yaptığı sık seferleri donanımlı bakımlı araçları ile her zaman bir adım önde olmayı başarmış bir şirkettir. Bu seyahatiniz uzun olduğu için yolda 2 yada3 kere mola verme imkânınız bulunacaktır. Metro turizme özel dinlenme tesislerinde mola verecek otobüslerin içerinde yolculuk esnasında da yolculara geniş ikram seçenekleri ile yiyecek içecek servis edilecektir. Metro turizmin otobüsleri içinde USB giriş, Televizyon, Müzik ve internet bağlantısı da bulunmaktadır. Her koltuğun arka tarafında bulunan ekranlarda isterseniz televizyon izleyebilir yâda film izleyebilirsiniz. İnternet bağlantısı yol boyu olduğu için vaktinizi internet ile geçirebilirsiniz. Rahat ve ferah koltukları ile kolay seyahat etmenizin sağlayan bu şirket 65 lira civarında bir rakama ulaşım yapmanızı sağlayacaktır. Metro turizmin dışında İzmir Sivas arası yolculuk imkânı bulacağınız diğer firma da Huzur isimli firmadır. Bu şirket ile de güven içinde mola vererek ve otobüs içi donanımlardan yaralanarak seyahat etmeniz mümkün olacaktır.İzmir Sivas otobüs biletleri rahatlık ile bulunabildiği gibi uygun fiyatlara da satılmaktadır.

Sivas, iç Anadolu bölgemizde yer alan ve en eski yerleşimi olan bir şehrimizdir. İzmir’e göre çok sert bir karasal iklime sahip olan Sivas Türkiye Cumhuriyetinin kurulduğu il olma özelliği ile de tanınmaktadır. Sivas’a geldiğiniz zaman mutlaka4 Eylül Atatürk kongre ve etnografya müzesini, gök medresesini görmelisiniz. Çok değişik yemeklerin yapıldığı bu şehirde halk oyunları da çok gelişmiştir. Kalmanız için büyük oteller de bulunmaktadır


Hava Durumu

ANKARA

ANKARA