ADANA - İSTANBUL OTOBÜS BİLETİ

Adana, Akdeniz’in kuzeydoğu kısmına uzanmış ülkemizin nüfus olarak beşinci büyük ili olma özelliği taşımaktadır. Akdeniz iklimin görüldüğü şehirde yazlar çok sıcak geçmektedir. Seyhan barajının eşsiz görüntüsünün hâkim olduğu şehir sanayileşen ilk kentlerimiz arasında bulunmaktadır. Tarihi ve mimari eserleri ile meşhur olan il de gezip görülecek çok yer bulunmaktadır. Adana kebapları ile de dünyaca ünlü olduğu için ayrı bir damak tadında lezzetler ile buluşabilirsiniz. Sabancı merkez cami ve daha birçok camisi özel mimari ile yapılmış büyük görkemli camileridir. Ayrıca Adana ilimizin köprüleri de çok güzel ve özel yapılmıştır. Öğrenci nüfusunun da bulunduğu bu ilden hemen her ile otobüs ile seyahat imkânı bulunmaktadır. Bu sayede istediğiniz an istediğiniz ile gezmeye gidebilirsiniz.Adana İstanbul otobüs bileti de kolaylık ile bulunan ve sürekli seferler olan güzergâhlar arasındadır.

Adana İstanbul arası ulaşım yapan firmalar arasında Metro turizm de bulunmaktadır. Ferah ve yeni otobüsleri ile sizi hiç sarsamadan konfor içinde seyahat etmenizi sağlayacak olan metro turizm içinde sürekli ikram servisleri de yapılamaktadır. Ayrıca otobüs için donanımları da oldukça güçlüdür. Her koltuk arkasında plazma bir ekran bulunduğu gibi bu ekranlarda film izleyebilir, televizyon izleyebilir yâda kendi usb girişinizi yaparak istediğiniz görebilirsiniz. Sürekli müzik yayınları ile de sizi yolculuğu sevdiren firmanın dışında Türkiye’nin köklü firmalarından olan varan turizm ile de Adana’dan İstanbul yolculuk yapabilirsiniz. Yine varan turizm ile de son derece donanımlı ve rahat bir yolculuk yapabileceksiniz. Bunların yanında bölgede Astor, Çayır ağası, Lider Adana, Seç turizm gibi farklı yerel firmalarda bulunmaktadır. Bu firmalarda da güvenle ve konfor içinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Adana İstanbul arası 935 kilometre mesafede olduğu için 9 saat gibi bir süre yolculuğunuz sürecektir. Yolculuk esnasında firmaya göre 1 yâda 2 kere mola verilecektir. Özel belirlenen dinlenme tesislerinde ister yemek yiyebilir isterseniz de alışveriş yapabilirsiniz. Yolculuğunuzun son derece rahat ve konforlu geçmesi için özel olarak tasarlanan otobüsler ile siz de güven içinde seyahat edebilirsiniz. Türkiye de tanınan ve yıllardır yolculuğa damgasını vurmuş olan firmalar olduğu için işlerinde uzman sürücüler ile içiniz rahat olacaktır.

İstanbul’a geldiğiniz an o özel boğaz kokusu sizi karşılayacaktır. Kız kulesinin görülmeye değer hali ile mutlu olacağınız bu kent 20 milyona yakın kişiyi barındıran özel bir şehirdir. Hemen her yerden göç alan İstanbul Her sektörün de kalbi olan bir şehirdir.Adana İstanbul otobüs bileti kolaylık ile bulabilir ve ulaşım sağlayabilirsiniz.


Hava Durumu

ANKARA

ANKARA