ADANA - İZMİR OTOBÜS BİLETİ

              Adana Ülkemizin en büyük Dördüncü kentidir. Son yıllarda da sanayi olarak ciddi bir ilerleme göstermiştir. Özellikle turizmin de son yıllarda gelişmesi kente dışarıdan gelen insanların sayısını artırmış ve kentin nüfusu nerede ise 2 milyona dayanmıştır. Çukurova üniversitesinin de sürekli olarak büyümesi ve gelişmesi kentin ilerlemesine katkı sunmuştur. Özellikle yemekleri ile bilinen kentte Kebap çeşitlerini nerede ise bilmeyen de yoktur. Adana kebabı bugün ülkemizde birçok yerde severek yenen bir kebap çeşidi olarak da bilinmektedir. Kent Sabancı ve Çukurova Grubu gibi iki büyük sanayi kuruluşunu da ülkemize kazandırmıştır.

                Adana gibi İzmir de ülkemizin en büyük 3. Kentidir. Her iki kent arasında gerek ticari gerek toplumsal ilişkiler çok fazla olduğundan sürekli olarak geliş gidişler olur. Ayrıca tabi ki iki kentinde turizm açısından ileri olması da bu iki kent arasında geliş gidişleri sıklaştırmıştır. Sitemizde satılan Adana İzmir otobüs bileti alabileceğiniz birçok firma vardır ve çok uygun fiyatlara da alabilirsiniz. İki kent arasında ki mesafe 898 kilometredir. Adana’dan İzmir’e giderken iki ayrı yol kullanılır. Bunlardan birincisi Kayseri ve Konya üzerinden İzmir’e giden yoldur. Diğer ise Mersin Antalya Denizli üzerinden İzmir’e giden yoldur. Ancak en yakın mesafe ise Kayseri ve Konya üzerinden gidilenidir. Adana’dan İzmir’e hem Metro ve seç gibi büyük firmalar hem de Lider Adana, Çayır ağası ve Astor tur gibi firmalar da gitmektedir. Özellikle Seç turizm arabalarının son model olması ve bölgenin en yük arabaları olması diğerlerine göre bunları seçilir hale getirmiştir.

                İki kent arasında yolculuk yaparken Nevşehir Denizli ve Kayseri gibi kentler de mola verilmektedir. Firmaların mola yerlerin de bekleme süreleri ortalama olarak yarım saattir. Bu molalar ile de birlikte yolculuk 12 ve ya 14 saat sürmektedir. Yolculuk esnasın da sıkılmamanız için arabalarda film ve televizyon kanallarının olduğu her koltuk arkasında televizyonlar vardır. ayrıca tablet ve bilgisayar hatta ha telefon kullanıcıları için yüksek hızlı  3G internet hizmeti de bulunmaktadır. Seç Turizmde özellikle yaz ayların da yolculara dondurma gibi rahatlatacak gıdalar da verilmektedir. Sizlerde eğer Adana İzmir otobüs bileti alıp bu iki kentten birine gitmek istiyorsanız burada yapacağınız tek şey internet üzerinden sitemizden buralara bilet almaktır. Daha birçok otobüs firması ve fiyat avantajları ile istediğiniz zaman İzmir ve Adana’ya gidebilirsiniz.


Hava Durumu

ANKARA

ANKARA