ADANA - AFYON OTOBÜS BİLETİ

Adana, Türkiye’nin nüfus olarak 5.büyük ilidir. Akdeniz iklimin hâkim olduğu şehrimizde yazlar oldukça sıcak geçmektedir. Seyhan nehrinin geçtiği ilimiz beş tane büyük ilçeden oluşmaktadır. Adana’ya gittiğiniz zaman Sabancı merkez caminin ihtişamlı ve görkemli görüntüsünü mutlaka gezmeli ve görmelisiniz. Mimarisi ve tarihi eserleri ile de gelenleri büyüleyen il oldukça güzel bir yerleşime sahiptir. İlin gezi yerleri de gayet sevilen bölgeleri dır dır. Merkez parkı, Atatürk parkı, botanik parkı gibi birçok gezi bölgelerinin bulunduğu şehir de siz de keyifle yürüyüşler yapabilir meşhur kebaplarının tadına bakabilirsiniz. Şehirde üç büyük üniversite olduğu için öğrenci nüfusu da fazla olmaktadır. Adana ilinden hemen her ile sefer yapan otobüs firmaları bulunmaktadır.Adana Afyon otobüs bileti kolaylık ile bulabileceğiniz gibi uygun fiyata da konforla seyahat edebilirsiniz.

                Adana afyon arası seyahatleriniz için önde gelen firmalardan Metro turizmi tercih edebilir yâda Ulusoy turizm ile yolculuk edebilirsiniz. Bunu dışında, Seç, Star Diyarbakır, Jet turizm, Çayır ağası, Şanlıurfa Astor firmaları da bu güzergâh da yolculuk yapmanıza imkân veren firmalardır. İsterseniz Metronun güvenli ve ferah araçlarında seyahat eder iken otobüs içi donanımlarından da faydalanabilirsiniz. Müzik, televizyon, internet ve film izleme imkânınız olduğu gibi otobüs içinde de zengin yiyecek içecek ikramları da bulunmaktadır. Ulusoy firması da yine aynı şekilde donanımlı ve güvenli araçlara sahip bir firma olma özelliği taşımaktadır. Bunun dışında diğer firmalar ile de donanımlı ve güven içinde seyahat edebilirsiniz. Otobüs içinde yapılan ikramlardan faydalanabilir ve hiç sıkılmadan seyahat edebilirsiniz.Adana Afyon otobüs bileti kolaylık ile bulabilirsiniz.

                Afyon, ege bölgesinde yer alan bir ilimizidir. İklimi oldukça sert geçen il de kışları kar yağışlı ve soğuk olmaktadır. Afyon sucuk, pastırma, lokum, haşhaş, kaymak gibi yiyecekler bakımından zengin bir ilimizdir. Buraya geldiğiniz zaman Heybeli kaplıcalarına gidebilir yâda çok eski tarihlerden kalma tarihi yerleri gezebiliriniz. Şehirde Kocatepe üniversitesi de bulunmaktadır. Bu sebeple öğrenci nüfusu da oldukça fazla olan şehir’e günün her saati rahatlık ile otobüs bileti bulabilir ve seyahat edebilisiniz. Adana afyon arası seyahatleriniz için birçok otobüs firması bulunurken son derece donanımlı araçlar ile yolculuk yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

                Adana afyon arası 564 kilometre gibi bir mesafede olduğu gibi 6 saat 30 dakika gibi bir sürmektedir. Bu yolculuk esnasında firmanın belirlediği bir dinlenme tesisisin de mola verilecektir. İsterseniz yemek yiyebilir yâda alışveriş yapabilirsiniz.


Hava Durumu

ANKARA

ANKARA