AFYON - İZMİR OTOBÜS BİLETİ

Afyon, ege bölgesinin iç kısmında yer alan, çevresinde de denizli, Konya gibi illerin olduğu bir ilimizdir. Nüfusu yaklaşık olarak,901 bin civarında olan il de 18 ilçe ve 89 belde bulunmaktadır. Afyon ilinde Afyon Kocatepe üniversitesi de bulunmaktadır. Bu sebeple normal yerli halkın dışında öğrencilerin da yaşadığı görülmektedir.

Üniversitenin çok kalkındırdığı ve tüm şehri neredeyse etkisi altına aldığı görülmektedir. Afyon mimarisi ve müzeleri ile de son derece gelişmiş ve sevilen bir ilimizdir. Hava koşulları genelde soğuk geçiyor olsa da yinede çok aşırı bir soğukluk görülmemektedir. Bu gelişmiş ve sevilen il de ulaşım birçok otobüs şirketi tarafından da sağlanmaktadır. Hemen hemen her ile çoğu otobüs şirketi ile ulaşılabilmektedir. Ulaşımın kolay olduğu bu şehirden İzmir iline seyahat etmek istiyor iseniz Pamukkale, Anadolu turizm, Metro gibi gelişmiş şirketlerden bilet bulabilirsiniz. İzmir ile afyon ili arası yaklaşık olarak 330 kilometre olduğu gibi hemen hemen 4 saat gibi bir sürede de ulaşabilirsiniz. Afyon İzmir otobüs bileti fiyatları da 33 lira civarında olmaktadır. Her gün Afyondan İzmir’e bilet bulabileceğiniz gibi isterseniz tren seferleri ile de İzmir daha uzun bir sürede ulaşabilirsiniz. Afyon ilinden egenin incisi İzmir iline seyahat etmek istediğiniz zaman çok profesyonel olarak çalışan Pamukkale turizmin en gelişmiş ve en lüks araçlarını kullanabilirsiniz. Araçların hepsinde koltukların arkasında ekran bulunmakta ve bu ekranlara yolcular usb takara istediğini izleyip dinleyebilmektedir. Çay ve yiyecek ikramlarının da yapıldığı bu şirkette yol üzerinde ki lüks tesislerde ihtiyaç molaları da verilmektedir. İsterseniz Anadolu turizmin de gelişmiş ve son derece konforlu araçları bulunmaktadır. Bu istikamete giden Metro turizm de yine yol üzerinde ki gelişmiş tesisler de mola veren rahat otluklara sahip ve sevilen yiyecek içecek ikramları ile yolculuğunuz karşılayan bir şirkettir. Afyondan yola çıktığınız zaman 4 saat içinde İzmir ilinde olabilirsiniz. İzmir ilinde de gezilebilecek birçok yer bulunmaktadır. Sevilen kordonda oturabilir isterseniz Karşıyaka’yı turlayabilirsiniz. İzmir en çok sevilen ve tercih edilen bir il olduğu için sizi gülümseyen güneşi ve sıcacık havası ile karşılayacak ve burada istediğiniz yerden deniz kokusu alabileceksiniz.Afyon İzmir otobüs bileti sürekli olarak firmalarda bulunan ve uygun fiyatlara temin edebileceğiniz bir bilettir. Böylelik ile kısa sürede ulaşacağınız İzmir ilinde istediğiniz yere kolay ulaşım imkânları ile ulaşacak bu özel ili istediğiniz kadar gezebilecekseniz.

                Afyon- İzmir arası ulaşım çok kolay olup dilerseniz Pamukkale turizmin tekli koltuklarında rahatça seyahat edebilir ya da diğer firmalarda bulunan özel ekranlardan film izleyerek yolculuğunuzu renklendirebilirsiniz.


Hava Durumu

ANKARA

ANKARA