ANKARA - İSPARTA OTOBÜS BİLETİ

Türkiye’nin en önemli turizm şehirlerinden biri olarak özellikle çevre şehirlerinden büyük insan topluluklarının ziyaretinin gerçekleşmiş olduğu Antalya’dan elbette çevre şehirlerindeki tarihi kalıntılar ve doğal güzellikleri ziyaret etmek amacıyla her gün yüzlerce insanın ayrıldığı bir gerçektir. Durum böyle olunca da gün boyunca sık saat aralıkları ile çevre şehirlerine otobüs seferlerinin düzenlenmesi söz konusu olmaktadır. Bu seferler içinde ise en çok Ankara Isparta otobüs bileti kesildiği görülmektedir. Bu durum doğal olarak pek çok firmanın bu iki şehir arasına daha fazla sefer koymasına neden olmuştur.

                Isparta Petrol Turizm, Pamukkale Turizm, Metro Turizm ve Balıkesir Uludağ Turizm ile günün her saatinde iki şehir arasında yapacağınız yolculuklar için bilet bulabilmeniz mümkün olmaktadır. Sitemiz sizlere her firma için fiyat seçeneklerini ve otobüs seçeneklerini sunarak yolculuklarınızın hem daha ekonomik olmasını hem de daha rahat bir seyahat yapmanızı sağlamaktadır. İki şehir arasındaki 180 kilometrelik mesafeyi 2 saat gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde tamamlayacak olsanız bile bu iki saati daha konforlu bir şekilde geçirebilmeniz için 2+1 ve 2+2 koltuk seçeneklerine, wifi ve müzik gibi olanakları sunan otobüs modellerine sahip olmanız mümkün olmaktadır. Aracınızın tipini ve özelliklerini görebilmenize olanak sağlamasının yanı sıra otobüsün yolcu sayısı ve oturma şekli koşullarını da sunmakta olan sitemiz sayesinde yolculuğunuzun eğlenceli mi yoksa sıkıcı mı geçeceğini daha önce bilebilmeniz ve dilediğiniz koltuk numarasını alabilmeniz mümkün olacaktır. Ankara Isparta otobüs bileti seçenekleri ile her zaman daha iyi bir yolculuk yapmanızı sağlayan sitemizde güneşin geliş yönünü de görerek koltuğunuzu belirlemeniz söz konusu olmaktadır. Antalya’dan çıkış yapıp Isparta’ya vardığınızda sizi tarih boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış bir şehir karşılamaktadır. Bu da sizi pek çok tarihi mekânın burada beklediği anlamına gelmektedir. Antalya2ya tatil amaçlı yaptığınız seyahatlerinizde bile günü birlik olarak bu tarihi şehre gezinti yapabilmeniz de mümkün olmaktadır.

                Davraz Kayak Merkezi, Gölcük Krater Gölü Milli Parkı, Milas Piknik ve Mesire Yeri, Ayazma Mesireliği, Gökçay, Çayboyu, Yazılı Kanyon ve Tota Yaylası ve İçmeleri gibi gezip görebileceğiniz yerlerin bol olduğu Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi’nde eğitimini tamamlamak isteyen öğrenciler için ideal bir şehir olarak göze çarpmaktadır. Gülü ve el dokuması halıları ile ünlü olan bu şehirde gezmeye doyamayacağınız kesindir. Tüm bu doğal güzellikleri görebilmek için hemen yolculuk hazırlıklarına başlamanız iyi olacaktır.


Hava Durumu

ANKARA

ANKARA