ANKARA - ALANYA OTOBÜS BİLETİ

Ankara ülkemizin başkenti ve kalbidir. İç Anadolu bölgesinde yer alan şehrimiz kışları oldukça sert ve soğuk geçen kar yapışı alan bir ilimizdir. Ülkenin tüm merkezlerinin neredeyse yer aldığı ilde anıtkabiri gezebilir, Tunalı Hilmi caddesinde dolaşabilir yâda Kızılay’a inebilirsiniz. Son derece bakımlı bir şehir olan Ankara’da konaklamak için çok güzel lükse oteller bulunmaktadır. En kalabalık 2.şehir olan Ankara’yı rahatlık ile gezebilirsiniz.Ankara Alanya otobüs bileti de firmalardan hemen bulabilir ve rahatça seyahat edebilirsiniz.

                Ankara Alanya arasında seyahat etmek istediğiniz zaman köklü firmalardan birçoğu bu istikamette yolculuk imkânı tanımaktadır. İsterseniz Pamukkale, isterseniz yeraltı treni turizm, nilüfer turizm, ulu soy turizm, varan turizm gibi firmalar ile rahatça seyahat edebilirsiniz. Pamukkale’nin pamuk yol araçlarında koltuk arkalarında bulunan ekranlardan televizyon izleyebilir, müzik dinleyebilir yâda internet bağlantısı ile yol boyunca internette dolaşabilirsiniz. Bunun dışında otobüs içi ikramlardan da yararlanabilirsiniz. Yine kökü firmalardan olan Metro turizmde de otobüs içi donanımlardan yaralanabilirsiniz. Ulusoy, varan ve nilüfer turizm ile de güven içinde seyahat edebileceğiniz gibi otobüs içinde yapılan zengin ikram seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Tüm otobüslerin içerisinde internet, televizyon, müzik ve film izlemem seçeneği olduğu için hiç sıkılmadan yolculuk yapabilirsiniz. Sizi ve sevdiklerinizi güven içinde seyahat ettiren bu firmalar ile Ankara Alanya arasında yolculuk yapmanız çok uygun fiyata ve çok keyifli olacaktır.

                Alanya, ülkemizin turizm cenneti bir bölgesidir. Tertemiz denizi ve yemyeşil doğası ile milyonlarca turist ağırlayan bölge ekonomisi turizm ile her daim canlı tutulmaktadır. Buraya geldiğiniz zaman konaklayacak birçok otel karşınıza çıkacaktır. Dilediğiniz bir otel bünyesinde kalabilir havuz ve denizin keyfini çıkarabilirsiniz. Yumuşak mevsimi ile de yaz kış turist ağırlayan bölge yerli ve yabancıların çok sevdiği tatil yörelerinden olmaktadır.Ankara Alanya otobüs bileti çok rahat bir şekilde bulabilir ve istediğiniz kadar seyahat edebilirsiniz. Ankara’dan Alanya’ya gelmek için günün her saatinden otobüs bileti bulacağınız gibi gece saatlerinde de yolculuk yapabilirsiniz. Ankara Alanya arası mesafe 606 kilometre olduğu gibi 9 saat 30 dakika gibi bir süre içinde ulaşım sağlayabileceksiniz.

                Tüm bu ülkemizin önde gelen otobüs firmaları ile güven içinde seyahat ederken yol üzerinde firmanın belirlediği bir dinlenme tesisinde mola verilecek ve ihtiyaçlarınız gidermeniz için imkân tanınacaktır. İster alışveriş yapabilir isterseniz de yemek yiyebilirsiniz. Köklü firmaların otobüslerinde seyahat yapmak size de ayrı bir keyfi verirken bu 9 saati isterseniz sevilen filmlerden birini izleyerek yolculuk yapabilirsiniz. Tekli koltuk seçeneklerinden birini tercih ederek isterseniz bu şekilde de yolculuk yapabilirsiniz.


Hava Durumu

ANKARA

ANKARA