ANKARA - BURDUR OTOBÜS BİLETİ

İç Anadolu bölgesinde yer alan şehrin özel tarihi 10 bin yıl öncelerine kadar uzanmaktadır.1923 yılından bu yana ülkemize başkentlik yapan özel ilimiz birçok tarihi olaya ev sahipliği yağmıştır. Kent merkezinden Ankara çayı geçmektedir. Tarım için oldukça elverişli olan ilimizin en önemlisi özelliği Mustafa kemal Atatürk’ün yattığı anıtkabirin burada olmasıdır. Her yıl milyonlarca kişiyi ağırlayan anıtkabiri gezmediyseniz mutlaka gezip görmelisinizdir. Ankara dan her ile otobüs seferleri bulunmaktadır. Ankara Burdur arası otobüs biletleri de kolay bulunmaktadır.  

                Ankara Burdur arası seyahat imkânı sağlayan otobüs firmaları arasında, Pamukkale, Metro turizm, Ulusoy, Nilüfer turizm gibi firmalar bulunmaktadır. Türkiye’nin köklü firmalarının araçları son derece konforlu ve güvenilirdir. İsteğinize göre 2+2 koltuklar yâda 2+1 tek kişilik koltuklarda seyahat etme imkânınız bulunduğu için istediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz. Araçların içleri son derece konforlu ve ferah olduğu için siz de hiç sıkılmadan yolculuk yapabilirsiniz. Araçların donanım özellikleri arasında internet bağlantısı, televizyon izleme imkânı yâda müzik dinleme imkânı da bulunmaktadır. Bu sayede siz de ferah koltuklarda güven içinde seyahat edebileceksiniz. Ankara Burdur otobüs bileti kolaylık ile bulunduğu gibi son derece de uygun fiyatlar satılmaktadır.

                Burdur Akdeniz bölgesinde bulunan bir ilimiz dır. Burdura gittiğimiz zaman Mutlaka Burdur Şiş, ceviz ezmezi, cevizli sucuk gibi yiyecekleri mutlaka denemelisiniz. Ayrıca tarihi camileri olan ulu camiyi mutlaka gezmelisiniz. Burdur da ünlü olan Burdur müzesi de gelenlerin beğendiği bir yerdir. Ankara Burdur arasında köklü firmalar ile seyahat eder iken firmalara göre özel dinlenme tesislerinde mola verilmektedir. Bu tesislerde isterseniz yemek yiyebilir isterseniz de alışveriş yapabilirsiniz. Ankara Burdur arası 420 kilometre olup yaklaşık olarak 4 saat 46 dakika civarında sürmektedir. Türkiye’nin tanınan firmaları ile seyahat ederken son derece ferah ve rahat otobüslerde istediğiniz donanımı kullanabilir ve böylelikle rahatça seyahat edebilirsiniz. Ayrıca otobüs içinde de zengin yiyecek içecek servisi yapılmaktadır. Ankara Burdur otobüs bileti bulmak son derece kolay ve ulaşılabilir bir iştir. Bilet fiyatları da 45 lira civarındadır.


Hava Durumu

ANKARA

ANKARA