ANKARA FRANKFURT UÇAK BİLETİ

Ankara'nın karmaşasından ve stresinden sıkıldınız mı ? Sizde daha fazla beklemeyin ve bize katılın. Türk Hava Yolları sayesinde sizde yurt dışına en uygun fiyatlarla uçak bileti alabilir ve tatil yapıp şehrin gürültüsünden uzaklaşabilirsiniz. Hem de daha önce görülmemiş bir hizmet anlayışı ile bunu gerçekleştirebiliriz. Ama bunu yapmamız için öncelikle sizin tam ve eksiksiz olarak desteğinize, güveninize ve inancınıza ihtiyacımız olacaktır ve sizler bize herzaman tam destekle güvenmiş ve sizlere inancınızı yitirmeksizin bizim arkamızda olup desteğinizi esirgememişsinizdir. İşte bu nedenle bizde sizleri hak ettiğiniz hizmet anlayışıyla buluşturmaktan onur duyarız.

                Sizi Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan alıp Frankfurt'a götürebilir ve hatta Ankara Frankfurt seyahatinizi görülmemiş fiyatlara gerçekleştirebiliriz. Ankara'nın stresinden uzaklaşıp kendinizi Frankfurt'un kollarına bırakmak istemez misiniz ? Bunu herkes ister. O zaman Ankara Frankfurt seyahatiniz için bir an önce bize ulaşmalısınız. Ankara Frankfurt uçak biletlerinizi erken alın size özel ödeme koşullarımızla sizlere konforu vaad ederken cebinize de uygun bir bütçe çıkaralım. Yollar kısalıyor Ankara Frankfurt arası hizmet anlayışı değişiyor.  Biz Türk Hava Yolları olarak daha önce görülmemiş bir şekilde Uluslar arası portallarda büyüyor ve gelişiyoruz bu gelişmeyi tamami ile siz değerli arkadaşlarımız ve misafirlerimize borçluyuz. Türkiye 'de büyümekle kalmıyor tüm Dünya 'ya açılıyoruz ve emin olun ki sizde bu kadar köklü bir firmayla çalışmayı hak ediyorsunuz. Bugün Dünya'nın dört bir yanında hizmet vermekte olan Türk Hava Yolları yani Turkısh Aırlınes olarak 2013 yılı içerisinde yolcu taşımada yüzde yirmiüç ve uçuş noktası sayısında ise yüzde oniki artış ile hizmetlerine yenilerini eklemeye devam etmektedir. Uçaklarımızın sayısı ile Türkiye ve Dünya 'da görülmemiş bir filo kurmanın ilk adımlarını atmış ve Türk bayrağını göklerde dalgalandırmaya başlamış durumdayız. Üstelik bunu yaparken konfor ve hizmet düşüncemizi her seferinde bir adım daha geliştirerek siz kıymetli misafirlerimizi de göz önüne alarak yolculukları daha eğlenceli, konforlu ve rahat kılmak için elimizden geleni yapmış durumdayız ve güvenin ki bunu yapmaya siz kıymetli misafirlerimiz için devam edeceğiz.

                Hizmet vermenin hele ki kaliteli bir hizmet vermenin bu kadar zor olduğu bir Dünya 'da biz sizlere kaliteli ve güvenli hizmet vermenin onuru ve gururu içerisinde bulunmaktayız. Sizlerin konforlu bir seyahatle tanışması için biz gece gündüz demeden çalışıyor ve hizmeti sizin ayağınıza getiriyoruz. Daha önce böyle bir konfor görmediniz hem de bu kadar uygun fiyatlara.


Hava Durumu

ANKARA

ANKARA