ANKARA - KASTAMONU OTOBÜS BİLETİ

Ankara Ülkemizin başkenti olan şehrimizdir. Ülkenin nüfus olarak kalabalık 2.kenti olan Ankara ülkemiz için büyük önem taşıyan bir ilimizdir. Ayrıca Atatürk orman çiftliği de Ankara’ya gelindiğinizde gezilmesi gereken önemli parklar arasında dır. Burada bulunan hayvanat bahçesi, yeşil alanlar ve piknik yerleri de sevilen yerler arasında geçmektedir. Ankara dan birçok ile otobüs ile kolaylık ile seyahat edebilme şansınız bulunmaktadır. Otobüs terminali AŞTİ olarak isimlendirilen şehirden Ankara Kastamonu otobüs bileti de bulabilmeniz mümkündür.

Başkentimiz olan Ankara’dan Kastamonu iline seyahat etmek istediğiniz de Türkiye’nin güvenilir şirketlerinden olan Metro turizm ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Metro turizmin yeni ve donanımlı araçları rahat, ferah otobüs içi sayesinde sıkılmadan yoluna bakabilirsiniz. Metro turizm, hemen her ile otobüsü bulunan gayet bir firmadır. Kastamonu ilimize giderken de isterseniz 2+2 koltuklar olduğu gibi 2+1 tek kişilik koltuk seçimleri de hizmetinize sunulmaktadır. Otobüs için yapılan geniş ikram seçeneği ve rahat bel ağrıtmayan koltuklar ile yolculuk size çok daha bir keyifli gelecektir. Metro turizmin otobüsleri içerisinde 3G internet bulunmaktadır. İsterseniz koltuk arkalarında bulunan ekrandan film, televizyon izleyebilir yâda internet ile vakit geçirebilirsiniz. Kulaklıkları sayesinde istediğiniz bir müziği dinleyerek de seyahat edebilme şansını bulunmaktadır. Ulaşımı keyifle buluşturan büyük ve köklü firma ile siz de kısa sürede gideceğiniz yere ulaşabilirsiniz.

Kastamonu, Anadolu da kurulan en eski şehirlerden biri olma özelliği ile ünlü bir kentimizdir. Şehirde gezip görülebilecek birçok tarihi yer bulunmaktadır. Kastamonu kalesi bunlardan biri olduğu gibi Atabey cami yâda Nasrullah cami de yine özel eserlerden bazılarıdır. Kastamonu iline geldiyseniz Büyük Kastamonu saat kulesi de sizi etkileyecek eserler arasında yer almaktadır. Yeşilin tonlarına rastlayacağınız il de Karadeniz iklimi ağırlıkta görülmektedir. Yemyeşil fundalıklar ve ormanlardan gözünüzü alamayacağınız Kastamonu tam bir doğa harikası görünüme sahip bir ilimizdir. Kıyı şeridinde gidebileceğiniz restaurantlar ve cafeler yer almaktadır. Şehrin meşhur yemeklerini burada tadabilirsiniz.

Ankara Kastamonu ili arası mesafe 248 kilometre olduğu için 2 saat 40 dakika bir sürede ulaşım imkânı bulunmaktadır. Metro turizm otobüslerine Ankara terminali olan Aşti’den bindiğiniz zaman yolda ihtiyaç molası verilecek ve otobüs içinde de zengin ikram çeşitleri yapılacaktır.Ankara Kastamonu otobüs bileti fiyatları 30 lira gibi bir fiyata satılmaktadır.


Hava Durumu

ANKARA

ANKARA