ANKARA KOLN UÇAK BİLETİ

Ankara Köln arası yapacağınız uçak yolculuğu ile şehirdeki festival ve eğlencelere katılabileceksiniz.

Havayolu seyahati yapmak diğer seyahat türlerine göre yolcularına daha avantajlı fırsatlar sunuyor. Uçakla seyahatin kısa sürmesi yanında konforlu ve daha güvenli bir yolculuk sağlar. Ayrıca uçaklarda cep telefonu ve tablet bilgisayarların kullanımını onaylayan ülkeler, telefon konuşma yasağına devam edilmesine karar vermekle birlikte sms, e-mail ve internet kullanımına da belirli bir yüksekliğin üstünde izin veriyor. Bu kolaylık ile gökyüzündeki kısa seyahatiniz daha da zevkli bir hâl alacaktır. Hava yolunu kullanarak Türkiye’deki pek çok şehre farklı havayolu şirketleri aracılığıyla gidilebileceği gibi yurt dışı seyahatlerinde de havayolunu kullanmak bir kolaylıktır. Diğer ulaşım yollarına göre daha kısa süren uçak seyahati ile gidebileceğiniz şehirlerden biri de Köln’dür.

Ankara Köln arasında yapacağınız yolculuk ile Almanya’nın dördüncü büyük kenti olan Köln eyaletini, sizde ziyaret edebileceksiniz. Bu kentin en önemli yapısı, Köln katedrali ve eyalette düzenlenen şenlik, fuar, festival ve eğlenceler ile birçok ziyaretçiyi kendine çekiyor. Ren Nehri’nin ikiye ayırdığı bu güzel şehri ziyaret etmek istiyorsanız; Türk Hava Yolları, Pegasus Airlines ve Sun express gibi havayolu şirketlerinin sağlayacağı uçuş keyfini yaşayarak Esen Boğa Havalimanı’ndan Köln kentine uçabilir keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.Ankara Köln arası seyahatinizi gerçekleştireceğiniz hava yolu şirketlerinden biri olan Türk hava yolları 2013 senesinde yolcu sayısını %23 artırırken uçuş noktalarına da %12 artış kaydetti. Güvenliğin çok önemli olduğunu düşünen Türk Hava Yolları, özel sağlık sigortası ile sizin için üst düzey güvenlik sağlıyor. Ayrıca economy class, comfort class ve business class uçuş seçenekleriyle ihtiyacınıza en uygun fiyatlı ya da konforlu uçuş keyfi sunuyor. Diğer bir havayolu şirketi olan Pegasus Airlines, Ankara Köln seyahatinizde de uçak biletleri ile özgürlüğün keyfini yaşatıyor.

Tarihi havasıyla mest olacağınız Ankara’dan Sunxpress firmasından da alabileceğiniz bir bilet ile göklerde süzülecek, gideceğiniz kentteki en güzel eğlenceleri ve çeşitli festivalleri izleyecek, fuarlara katılabileceksiniz. Ayrıca Almanya’daki Hristiyanlığın ibadet yerlerinden biri olan Köln katedralini de gezebilirsiniz. Kuzey Avrupa’nın en büyük ibadethanesi olan katedral Köln şehrinin her tarafından görülebilmektedir.

Esenboğa havalimanının iç ve dış hatlar terminalindeki tüm noktalarda kablosuz internet erişim hizmeti bulunmakta ve iç ve dış hatlar terminalinin bazı noktalarında ücretsiz verilmektedir. Ayrıca hava alanı personeli, iç hatlar terminalinde hizmet veren kayıp eşya ofisi ile eşyalarını kaybeden veya unutan müşterilerine de yardımcı oluyor.


Hava Durumu

ANKARA

ANKARA