BURHANİYE - İSTANBUL OTOBÜS BİLETİ

Burhaniye egede bulunan Balıkesir ilimize bağlı bir ilçemizdir. En güzel zeytinlerin ve zeytinyağlarının yetiştirildiği bu sevimli ilçe sahil şeridi ile gelenlerin beğenisini kazanmaktadır. İncecik kumu ile uzanan bir kumsala sahip olan Burhaniye de kıyı şeridinde sıraya restaurantlar yer almaktadır. Son derece lüks otel ve tatil köylerinin de bu sahil üzerinde konumlanmış olması yaz boyu turist alma imkânı sağlamaktadır. Zeytinyağı fabrikalarının bulunduğu bu ilde yediğiniz yemeklerin ve egeye özel otların tadı bir başka leziz gelecektir. Kültür ve mimarisi ile de gelenlerin beğenisini kazana Burhaniye’den birçok ilimize otobüs seferleri yapılmaktadır. Burhaniye İstanbul otobüs bileti de gün içinde sürekli mümkün bir hale gelmektedir.

Burhaniye İstanbul arası yolculuk yapabileceğiniz otobüs firmalarının başında yıllardır tanınan Pamukkale, Metro turizm, Anadolu turizm ve Ulusoy firması gelmektedir. Türkiye’nin en köklü otobüs firmaları olan bu firmalar son derece yeni ve bakımlı araçlar ile hizmet verirken donanımlı otobüsleri ile de göz doldurmaktadır. Otobüs içinde internet bağlantısı, film, televizyon izleme imkânı bulunmaktadır. Ayrıca zengin ikram çeşitleri ile de yolcularını memnun eden bu şirketler ile yolculuk etmek sizi de son derece mutlu edecektir. Ferah otobüsler içinde ister film seyredebilir isterseniz de internette gezebilirsiniz.

Burhaniye İstanbul otobüs bileti ortalama 50 lira civarında satılmaktadır. Hemen her saat otobüs bulabileceğiniz bu güzergâhlar arası 7 saat gibi bir süre sürmektedir. Mesafe ise 480 kilometre dır. İstanbul’a iner inmez gidip kahvaltı yapabileceğiniz mekânlar bulunmaktadır. İsterseniz Ortaköy camisinin yanında dizilmiş deniz manzaralı kafeler de çayınız yudumlayabilir isterseniz de kadı köyde bulunan cafelerde kahvenizi içebilirsiniz. İki yakadan oluşan bu güzel şehir kalabalık nüfusu, kalabalık trafiği ile de ünlüdür. Boğaz köprüsünün ihtişamlı ve eşsiz görüntüsünü izlemek yâda kız kulesini izlemek size ayrı bir keyfi katacaktır. Burhaniye’den İstanbul gelirken tüm otobüs firmaları özel tesislerde mola vermektedir. Mola alanları son derece gelişmiş olup temiz bakımlı tuvaletler, yiyecek içecek ve alışveriş imkânı sağlayan tesisler özelliği taşımaktadır. Bu tesislerde mola verince dinlenebilir ve ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Bu arada otobüs içinde düzenli olarak yiyecek ve içecek ikramları da yapılmaktadır. İsterseniz deneyimli muavinlerden yastık isteme şansınız var iken rahat koltuk araları sayesinde de hiç sıkılmadan yolculuk yapabilirsiniz. Burhaniye İstanbul otobüs biletleri özellikle yaz ve bahar aylarında sıklıkla seyahat edildiği için her saat başı gibi satılmaktadır.


Hava Durumu

ANKARA

ANKARA