DİDİM - BURSA OTOBÜS BİLETİ

Didim Aydına bağlı turistik bir ilçemizidir. Plajları, doğası ve sakinliği ile gelen turistleri etkileyen ilçe özellikle yaz aylarında ciddi rakamlarda turist ağırlamaktadır. Bölge ekonomisine büyük katkı sağlayan turizm dışımda tarımda yapılmaktadır. Bölge genelde sıcak olduğu için tercih edildiği gibi masmavi pırıldayan denizi ile de göz kamaştıran bir yerdir. Sürekli yaşayan yerli halkın dışında yazın burada yazlıkları olanlar ve otellere konaklamaya gelenler de çok ciddi bir kalabalığa neden olmaktadır. Kıyı şeridinde bulunan restaurantlar da sık gidilen yerler arasındadır. Tekne turları da yerli yabancı turisttin ilginizi çekmektedir.Didim Bursa otobüs bileti de Pamukkale ve Metro turizm de bulunmaktadır.

                Didim bursa arasında seyahat etmek istediğiniz zaman rahatlık ile Pamukkale’nin son derece lükse ve konforlu araçlarını tercih edebilir ve tatiliniz için Didim’e gidebilirsiniz. Bu araçlarda 2+1 koltuk seçeneği bulunmaktadır. Yalnız ve rahat seyahat etmek istiyor iseniz bu tek kişilik koltuk seçeneklerini seçebilirsiniz. Otobüslerin içinde müzik, film, televizyon ve internet gibi konforlar bulunduğu gibi yiyecek ve içecek ikramları da bulunmaktadır. Didim Bursa arasında ki yolculuğunuzu İsterseniz Metro turizm ile de yapabilmektesiniz. Metro turizm de son derece kaliteli ve güvenilir bir firmadır. Kurulduğu günden bu güne çizgisini hiç bozmadan hizmet vermeye devam eden firmanın hemen her ile seferi bulunmaktadır. Otobüs içleri son derece konforlu ve donanımlı olduğu için rahatlık ile siz de tercih edebilirsiniz. Bu arada bu firmalarda yol üzerinde dinlenme tesislerinde mola verilmekte ve ihtiyaçlarınız ve alışverişleriniz için imkân tanınmaktadır. Otobüs içinde de size ikramlar yapılacaktır. Didim’den Bursa’ya vardığınız zaman isterseniz eşsiz güzellikte Uludağ’a çıkabilir ve kış sporlarına doyabilirsiniz. İsterseniz de merkezde kalıp dillere destan İskender kebabın tadına bakabilirsiniz. Bunun dışında Bursa Botanik parkında yürüyüşe çıkabilir ve ya özel müzeleri gezebilirsiniz. Tarihi ve mistik havası ile misafirlerini son derece mutlu eden kentte birçok üniversitede bulunduğu için öğrenci nüfusu da oldukça kalabalıktır. Bursa’nın ünlü yerlerinden biri de Bursa kalesidir. Gezip görülmeye değer olan bu yere turistler geziler düzenlemektedir. Birçok kaplıcanın da bulunduğu otelde konaklamak için oldukça güzel oteller de bulunmaktadır. Aras şelalesi gibi doğal mekânlarında yer aldığı kentte siz de büyük bir keyif alırken meşhur kestane şekeri ile ağzınızı tatlandırabilirsiniz.

                Didim bursa arası 475 kilometre civarında iken 5 saat 50 dakika sürecektir. Pamukkale ve Metro turizmin güvenli araçları ile rahatlık ile yolculuk yapabilirsiniz.Didim bursa otobüs bileti de kolaylık ile bulabilirsiniz.


Hava Durumu

ANKARA

ANKARA