KUTAHYA - İSTANBUL OTOBÜS BİLETİ

Kütahya, çiniciliği bir ünlü bir kentimizdir. En büyük porselen firmalarının can verdiği şehirde kışlar soğuk ve karlı olarak geçmektedir. Mimari eserleri ve en ünlü camileri ile tanına şehre gittiğiniz zaman mutlaka çini tabak ve süslerden almanız gerekmektedir. Kütahya ilimizden hemen her ile otobüs firmaları ile kolaylık ile seyahat edebilme şansınız bulunmaktadır.Kütahya İstanbul otobüs bileti de uygun fiyatlar satılmaktadır.

Kütahya İstanbul arası ulaşım sağlayan birçok köklü otobüs firması bulunmaktadır. Bunların başında yıllardır ülkemize hizmet veren Pamukkale bulunmaktadır. Pamukkale’nin son derece konforlu ve ferah otobüsleri ile bu yolculuğu yapmak büyük bir kolaylıktır. Pamukkale otobüslerin rahat koltukları ve otobüs içinde bulunan çeşitli ikramları ile seyahat edebilirsiniz. Bunun yanında otobüs içinde koltuk arkası ekranlardan televizyon, film izleyebilir yâda internet bağlantısı ile internette vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca Uşak merkezli olan Anadolu otobüs firması da bu güzergâhlar arası taşımacılık yapan şirketler arasındadır. Anadolu turizm ile de donanımlı ve rahat bir yolculuk yaşayabilir otobüs içi ikram servislerinden yararlanabilirsiniz. Kütahyalılar turizm, as tur, İsmail ayaz gibi firmalarda da gayet konforlu ulaşım imkânınız bulunmaktadır. Bu otobüsler içinde 220 volt priz imkânı, internet, televizyon gibi konforlar bulurken yine otobüs içinde de siz sınırsız ikram seçenekleri sunulacaktır.

İstanbul ülkemizin kalbi olan bir şehrimizdir. İstanbul geldiğiniz zaman mutlaka bir boğaz turu yapmalı galata kulesinde balık ekmek yemeli ve kız kulesini seyretmelisiniz. Her yeri birbirinden güzel olan şehirde Ortaköy turu atmak size çok iyi gelecektir. Boğaz köprüsünün ihtişamlı görüntüsünü seyredebilir yâda eşsiz mimari işlemeleri ile camileri gezebilirsiniz.20 milyona yakın nüfusu içinde barındıran bu özel şehir iş dünyasının da kalbi şeklindedir. Sürekli olarak göç alan ilimiz de gezip görülecek çok fazla yer bulunmaktadır. Bunun yanında eğitim olarak da birçok üniversiteye ev sahipliği yapmakta olan bir şehirdir.

Kütahya İstanbul arası 354 kilometre mesafede yer almaktadır. Bu da 4 saat gibi bir süre yapmaktadır. Pamukkale, Anadolu turizm gibi şirketler ile yolculuk yaparken yolda dinlenme tesislerinde mola verilecek ve bu molalarda ister yemek yiyebilecek isterseniz de alışveriş yapabileceksiniz. Konforlu ve rahat ulaşım yapmak için tercih edeceğiniz Kütahya İstanbul otobüs biletleri 40 TL civarında satılmaktadır.


Hava Durumu

ANKARA

ANKARA