MALATYA - KİRSEHİR OTOBÜS BİLETİ

Malatya, doğu Anadolu’da yer alan bir ilimizdir. İlin en meşhur meyvesi kayısıdır. Dünyaya tanıtılan ve satılan meşhur özel kayısılar bu ilde yetiştirilmektedir. Malatya’ya geldiğiniz zaman mutlaka, cafe ve restaurantları'nın dizildiği kanal boyuna gitmelisiniz. Bunu dışında, Malatya şelale parkta gezip görülecek güzel yerler arasında yer almaktadır. Malaya yeni cami de kısa süre önce kurulan ve ihtişamlı bir cami olduğu için görenleri etkilemektedir.2010 yılında yapılmış olan saat kulesi de şehrin güzel yerlerinden biri haline gelmektedir. Şehir ekonomisi ağırlıkla tarımdan olduğu gibi mevsimi de sert geçen bir ilimizdir. Özellikle kışları ciddi soğukların görüldüğü şehirde, tarihi eserleri görmek için müze ziyaretlerinde bulunabilirsiniz.Malatya Kırşehir otobüs bileti de kolaylık ile bulabilirsiniz. Malatya’dan Kırşehir ilimize seyahat etmek istediğiniz zaman isterseniz Türkiye’nin önde firmalarından Metro turizmin son derece konforlu araçlarını tercih edebilir yâda Öz Diyarbakır yâda Star Diyarbakır firmaları ile güven içinde seyahat edebilirsiniz. Metro turizmin araçlarında usb girişi, televizyon, müzik ve sürekli internet bağlantısı bulunduğu için sıkılmadan yolculuk yapabileceksiniz. Ayrıca otobüs içinde de zengin büfe çeşitleri ile size ikramlarda bulunulacaktır. Öz Diyarbakır yâda star Diyarbakır araçlarında da yine bu donanımlar bulunduğu için siz de zahmetsizce yolculuk yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

                Kırşehir, İç Anadolu bölgemizde yer alan bir ilimizdir. Karasal iklimin hâkim olduğu şehirde kışlar set geçmektedir. Baraj gölleri ile bilinen Kırşehir’e geldiğiniz zaman konaklamanız için lüks oteller bulunmaktadır. Kırşehir ilini ziyaret ettiğinizde Ahi Evran türbesine giderek burayı gezebilirsiniz. Âşık paşanın Kırşehir’de bulunan türbesini de gördüğünüz zaman çok etkilenecek ve çok beğeneceksiniz. Bunun dışında Çoğun gölü kenarında da doğa manzarası izleyebilirsiniz. Yüksek dağların çevirdiği ile de leziz yemekler ile de damaklarınızı şenlendirebilirsiniz.Malatya Kırşehir otobüs bileti fiyatları da 50 TL civarında satılmaktadır. Bu sayede donanımlı ve güvenli araçlar ile kolaylıkla seyahat etmeniz mümkündür. Malatya Kırşehir arasında yolculuk yapar iken firmaların belirlediği dinlenme tesislerinde mola verilecek ve ihtiyaçlarınız karşılamanız sağlanacaktır. İster yemek yiyebilir ya da alışveriş yapabilirsiniz. Güven içinde ve ferah otobüsler ile gayet donanımlı geçecek olan seyahatiniz de otobüs içi ikramlar ile de hiç sıkılmadan ulaşım yaşamanız mümkündür.

Malatya Kırşehir arası 478 kilometre olduğu gibi bu 6 saat süren bir yolculuk olacaktır. Yol üzerinde firmaların belirlediği dinlenme tesislerinde mola verilecek ve ihtiyaçlarınız karşılamanız sağlanacaktır.


Hava Durumu

ANKARA

ANKARA