MUNİH İZMİR UÇAK BİLETİ

Günümüzde hava taşımacılığı çok ilgi gören bir sektör olmuştur. Hava yolculuğu ile birçok ülke veya şehre günler sürmeden ulaşabilirsiniz. Arjantin’den Türkiye’ye Türkiye’den İngiltere’ye, İngiltere’den Japonya’ya bunun gibi bir ülkeden bir diğerine kısa süreler içerisinde tek bir araç kullanarak rahat ve konforlu bir şekilde yolculuk yapmak artık daha da kolay. Hava yolu taşımacılığı her geçen gün daha da çok rağbet görmekte bunun nedeni ise daha ucuz, daha konforlu, daha kısa sürede ve daha çok seçenek olmasından kaynaklanıyor. Örneğin; bir Münih İzmir uçak bileti almak istediniz. Bunun için internet sitemizden istediğimiz uçak firması ile istediğimiz uçak ile istediğimiz sınıfta, istediğimiz koltuk numarası ile Münih İzmir uçak bileti ne, her özel durumda değişen fiyatları ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Münih'ten bulunduğu şehir ile aynı adı taşıyan Erfurt havalimanını kullanarak diğer hava limanlarına ulaşım sağlanır. Bu havalimanı 2.600 metre uzunluğunda beton bir pisttir. Münih İzmir uçak biletini Erfurt havalimanındaki bilet satış ofislerinden temin edebilirsiniz. Erfurt hava limanın çalıştığı firmalar ve uçtuğu bazı şehirler ise kısaca şöyledir; Air Berlin- Hurgada & Las Palmas De Gran Canaria & Nürnberg & Palma De Mallorca & Tenerife Güney. Sezonluk Air Berlin - Antalya & Corfu & Fuerteventura & Heraklion & Lanzarote & Lixor & Rhodes & Selanik, Air Via - Burgaz & Varna, Sky Airlines - Antalya, Sun Express-  Antalya & İzmir. Münih İzmir uçak bilet fiyatları aşağı yukarı 335 TL’dir. Münih ile İzmir arası ortalama uçuş süresi 2 saat 45 dakikadır. Münih’ten İzmir’e yolculuk yaptığınız zaman İzmir Adnan Menderes Havalimanına iniş yapmaktasınız. İzmir Adnan Menderes Havalimanı İzmir'in Geziemir ilçesi sınırları içerisinde bulunmaktadır. İç ve dış hatlar olmak üzere iki hatta sahiptir.

 İzmir Adnan Menderes Havalimanında kargo işlemlerinde kolay bir şekilde yapılmaktadır. İzmir Adnan Menderes Havalimanında yeni iç hatlar terminalinin yanında yer alan genel havacılık terminali özel jetlere ve hava taksilere hizmet vermektedir. Günümüzde en çok tercih edilen seyahat biçimi olarak gösterilen hava taşımacılığı, ülkemizde birçok şirket tarafından yapılmaktadır. Bunların başında ise Türk Hava Yolları gelmektedir. Türk Hava Yolları ile neredeyse bütün ülkelere uçabilmektesiniz. Sitemiz sayesinde Münih İzmir uçuşlar gibi yurt içinden yurt dışına alacağınız tüm uçak biletleri hakkında ve yurt içi uçuşları hakkında uçuş saatleri, fiyatları gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.


Hava Durumu

ANKARA

ANKARA