MUNİH ANTALYA UÇAK BİLETİ

Münih den Antalya’ya uçmak isteyen yolcular için artık biletler çok ekonomik ve rahat bir yolculuk sunan firmalarla çok daha kolay. Münih den Antalya’ya uçmak, ekonomik olduğu kadar konforlu, keyifli ve vazgeçilmez bir rahatlıkla yapılıyor, Sun Express, Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet ile uçacak olan yolcular ne kadar şanslı olduklarını uçtuktan sonra anlıyor. Yolculuğun bu kadar rahat ve kolay olacağı akıllara bile gelmezken, Türk Hava Yolları, Sun Express ve Anadolu Jet bir ilke imza atarak keyifli bir yolculuğu ekonomik bir fiyata sunuyor.

Münih Antalya Uçak Biletialacak olanlar Türk Hava Yolları ile Gidiş – Dönüş biletlerini 38 TL ile 336 TL arasında değişen bir fiyata satın alarak yolculuklarını gerçekleştirebilirler. Rahat ve konforlu bir ulaşım için sizde hemen Türk Hava Yollarından biletiniz alarak Antalya Havaalanına uçabilirsiniz. Sun Express Gidiş - Dönüş biletlerine bakacak olursak, onun fiyatları ise 25.99 TL ile 85.99 TL arasında değişmektedir. Münih Antalya Uçak Biletini son olarak Anadolu jet ile Gidiş – Dönüş şeklinde alabilirsiniz. Anadolu Jet’te ise fiyatlar 129 TL ile 336 TL arasında değişiklik göstermektedir. Ayrıca sadece Tek yön şeklinde Münih Antalya Uçak Bileti isteyenler ise Sun Express ile tek yön biletlerini 85.99 TL ile 105.99 TL arasında bir fiyata satın alabilirler. Bu üç firma ile rahat, konforlu ve keyifli bir yolculuk için sizde hemen ekonomik bir fiyata biletinizi alın, ulaşımın aslında ne kadar keyifli hale dönüşebileceğine bakın. Son derece kaliteli bir yolculuk için son derece ekonomik bilet fiyatları sizleri beklemektedir. Münih Antalya Uçak Biletini alan yolcular Antalya Havalimanına indikten sonra çeşitli yollarla Antalya şehir merkezine ulaşmaları ise son derece kolay ve mümkündür. Antalya Havalimanı, sorumluluk bilinciyle yolcularına hizmet vermekte bu sebeple, havayoluna ait yolcu servisleriyle şehir merkezlerine ücretsiz ulaşım yapma imkânını yolcularına sunmaktadır. Yolcular isterse taksi veya diğer ulaşım araçlarıyla da şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirler.

   Münih den Antalya’ya ulaşım hizmeti veren toplam üç firma da yolcularına karşı yapması gereken tüm sorumluluklarını eksiksiz yerine getiriyor. Kaliteli hizmetin yanı sıra konforu da yolcuların ayağına getirerek yolculuk esnasın da yorgun bir yolculuk sağlamayarak, rahat yolculuğu sağlıyorlar. Ekonomik bilet fiyatlarına son derece kaliteli bir yolculuk hizmeti almak artık bu üç firma sayesinde son derece mümkün kılınmış oluyor.


Hava Durumu

ANKARA

ANKARA