SAMSUN İSTANBUL UÇAK BİLETİ

Samsun İstanbul arası uçmak isteyen yolcular içinSamsun İstanbul ucuz uçak biletişu şekildedir. Samsun Havaalanından bindiğiniz firmaya göre değişen uçak fiyatları, İstanbul’a sizi ekonomik anlamda zorlayacak veya zorlamayacak şekilde götürebilmektedir. Tercih size kalmış tabii. Samsun Havaalanında İstanbul’a uçmak için hizmet veren firmalar, Türk Hava Yolları, Pegasus ve Anadolu Jet’dir. Bu firmalar ile rahatlıkla uçuşunuzu gerçekleştirebilmektesiniz.

   Öncelikle Türk Hava Yollarına bakacak olursak Gidiş-Dönüş 179 - 243 TL arasında değişen bir fiyata uçabilmeniz mümkündür. Pegasus ile Samsun’dan İstanbul’a Gidiş-Dönüş biletleri ise 33.99 – 96.99 – 196.99 TL arasında ki bir fiyata uçma imkânı sunmaktadır. Son olarak Anadolu Jet’le ise Gidiş-Dönüş uçak bileti fiyatları115.99 – 179.99 TL arasında değişmektedir. Eğer sizde Samsun İstanbul ucuz uçak bileti arayışı içerisindeyseniz, hemen Türk Hava Yolları, Pegasus ve Anadolu Jetin sunduğu bu ekonomik fiyatlar aralığında uçabilirsiniz. Pegasus Samsun Havalimanından kalktıktan sonra İstanbul’da Sabiha Gökçene inmektedir. Sabiha Gökçene inene kadar oldukça rahat ve konforlu bir ulaşım sağlayan Pegasus yolcularına çok büyük bir sorumluluk içinde hizmet etmektedir. Sabiha Gökçenden ise toplu ulaşım ve diğer ulaşım şirketleriyle şehir merkezine ulaşmanız mümkün olacaktır. Anadolu Jet ise İstanbul da sizi Atatürk Havalimanına indirerek, rahat ve keyifli bir yolculuğu sonlandırıyor. Yolculuk esnasında hizmette sınır tanımayan Anadolu Jet yolcularına büyük önem vererek ulaşımı sağlıyor. Türk Hava Yolları ise her iki havaalanına da sefer düzenlemekte olup, yolculuğu en modern ve titiz bir şekilde gerçekleştiriyor. Son derece hassas ve rahat bir yolculuğu yaptıktan sonra Atatürk Havalimanından Havataş ve İETT gibi ulaşım yollarıyla şehir merkezinize ulaşımınızı tamamlayabiliyorsunuz. Samsun İstanbul ucuz uçak bileti sunan bu iç firma yolcularına karşı sorumluluk bilinciyle çalışıp hizmet etmekte yüksek sıralarda yer almaktadır ve yolcularına değer vermekte en iyi firmalardandırlar.

Ayrıca İstanbul’da ineceğiniz Sabiha Gökçen Havaalanı veya Atatürk Havaalanından bahsedecek olursak, Sabiha Gökçen Havaalanı oldukça kullanışlı ve kafa karıştırmayan mimarisiyle sizi kolayca çıkışa yönlendirecektir. Ayrıca Uluslararası Havaalanı unvanına sahip olan Sabiha Gökçen Havalimanı, yiyecek ve içecekte yolcularına en önde gelen markaları sunan bir alan ayırmıştır. Atatürk Havalimanı ise kapasite itibariyle dünyada en yoğun 20.havalimanı sırasını aldığından kalite itibariyle oldukça yüksektir.  Sizde Samsun İstanbul ucuz uçak bileti ile rahat ve konforlu ulaşımı sağlayabilirsiniz. Yolcuğunuzu ucuz ve keyifli hale getirmek için hemen biletinizi alın.


Hava Durumu

ANKARA

ANKARA