SAMSUN BODRUM UÇAK BİLETİ

Geçmişten bu yana hayatımızın bir parçasıdır ulaşım. Bir yerden bir yere gitmenin günler, haftalar sürdüğü dönemler vardı. At üzerinde, deve üzerinde yapılan yolculuklar zamanla yerini yakıtla çalışan araçlara bıraktı. Trenler otobüsler, özel araçlar her ne kadar mesafeyi kısaltıyor olsa da hava ulaşım araçlarının mesafeyi hayli kısaltması sayesinde yolculuk yapmak artık daha konforlu hale geldi. Hava yolu ulaşımı günlerce süren rahatsız, zahmetli yolculukları saatlere indirdi. Bir zamanlar lüks olan ve genelde ülkeler arası mesafelerde kullanımı tercih edilen hava yolu, günümüzde her kesime hitap etmeye başladı. Eskiden hava yolu hizmeti veren firmaların çok az olması ve rekabet piyasasının olmaması nedeniyle fazlasıyla pahalı olan biletler, şimdi firmaların sayısının artmasıyla rekabet piyasasını hareketlendirmiş ve uygun fiyat politikaları yolculara yaramıştır.

Ülkemiz hava limanları konusunda kendini geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir. Hemen her ilde hava limanı bulunması dolayısı ile yolculara büyük rahatlık sunmaktadır. Sitemiz sizlere hava limanlarının uçuş bilgilerini sunmaktadır. Kolaylıkla kullanabileceğiniz, herkesin anlayabileceği şekilde düzenlenen site sayesinde uçak bileti almak şimdi daha kolay. Samsun Bodrum uçak bileti isimli bu makalemizde sizlere Samsun Bodrum arası uçuşlar hakkında bilgi vereceğiz. Samsun hava limanı Samsun’un Çarşamba ilçesinde geniş bir arazi üzerinde kurulmuştur. İl olarak sisli bir konumda bulunması nedeni ile sisli havalarda inişe müsait elektronik sistemlerle donatılmıştır. Yurt dışı Almanya (Berlin, Frankfurt, Hannover, Dusseldorf, Stuttgart) ve Avusturya (Vienna) seferleri; yurt içinde ise İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanı, Ankara, İzmir ve Antalya illerine seferleri bulunmaktadır. Samsun, Bodrum arası direk seferleri bulunmadığından Samsun Bodrum uçak bileti aktarmalı olarak alınabilmektedir.

Samsun bodrum uçak bileti almak isteyen yolcular için hava yolu şirketleri hakkında bilgi vermek gerekirse Türk Hava Yollarının her gün sabah saat 06:00 da ve 15:40 ta İstanbul Atatürk Hava Limanı aktarmalı seferleri bulunmaktadır. Bu seferler aktarması ile birlikte yaklaşık 5 saat sürmektedir. Dönüş uçuşları ise 11:35 te olup İstanbul’dan aktarması 13:30 ve 22:50 şeklindedir. Samsun Bodrum uçak bileti alacak yolcular içinaktarma gerekmektedir. Diğer hava yolu şirketlerinin henüz direkt seferleri bulunmamaktadır. Anadolu jet bu hizmeti Türk Hava Yolları bağlantılı yapmaktadır. Pegasus hava yolları ise Samsun Borum uçak seferlerini İstanbul Sabiha Gökçen hava limanı aktarmalı yapmaktadır. Ancak fazla sefer bulundurmayan şirket uçuşları kalkış sabah saat 07:55 ve varış 16:20 olarak belirtmektedir.


Hava Durumu

ANKARA

ANKARA