ADANA İSTANBUL UÇAK BİLETİ

Adana Sanayi ve ticaret ilişkileri açısından çok gelişmiş bir yerdir. Bölge de bu gelişmişliğe uygun olarak ulaşım araçlarında da gerekli gelişmeler olmuştur. Şakir paşa havalimanı ile kente sürekli olarak gün içerisinde seferler yapılmaktadır. Bura da sefer düzenleyen firmaların tamamının şehre servisinin olması da büyük bir avantajdır. HAVAŞ’a bağlı servisler ile birlikte Adana’da indiğinizde hem Adana’nın ilçelerine hem de çevre illere çeşitli servisler bulunmaktadır. Bu servisler ile birlikte istediğiniz saate Adana’ya ulaşabiliyorsunuz.

                Adana uçak bileti almak istediğiniz internet üzerinden bilet alabilirsiniz. Adana’ya giden uçak firmaları arasında Pegasus, Atlas jet, THY, Sun Express ve bora jet gibi firmalar vardır. Pegasus firmasının sefer sayısı günde 2 ve ya yoğunluğa göre üç keredir. Bora Jet ağırlıklı olarak Adana bölgesinde çalıştığından 4 sefere kadar çıkabiliyor. Bu seferler yaz aylarında yoğunluktan kaynaklı ek seferler ile birlikte destekleniyor. Atlas jet ve THY yolları Adana’ya giderken eğer bilet buluna bilir ise en çok tercih edilen firmalardır. THY çok tercih edilmesin de ki sebep diğerlerine göre hizmet ve ikramların daha çok olmasıdır. Tabi ki içlerinde de en pahalı biletleri olan THY firmasıdır. Bora jet Sun ekspres gibi firmalarda çok fazla hizmet olmadığından diğerlerine göre daha çok tercih edilir. Çünkü fiyatları çok daha uygundur.

                Firmaların kendilerine ait Adana merkeze servisleri olduğu gibi HAVAŞ’ın da servis imkanı vardır. Havalimanı üzerinden terminale de aktarma yapma şansı olduğundan başka bir yere geçmek istiyor iseniz firma servisleri ve ya taksiler ile terminale geçebiliyorsunuz.

                Adana uçak bileti aldığınız sitemiz üzerinden araç kiralama hizmeti de verilmektedir. Adana’ da uzun süre kalacaksanız ve araca daima ihtiyacın olduğunuzu düşündüğünüzde internet üzerinden aracı beğenip alabilir hatta ha fiyat konusunda da anlaşma sağlayabilirsiniz. Siz Adana’ya indiğiniz de sizlere araç kiralama firması arabayı getiriyor ve arabayı havalimanında teslim alıyorsunuz. Bu sayede de hiç yorulmadan istediğiniz hizmeti havalimanı içerisin de alıyorsunuz.

                Adana Havalimanı uçak ve yolcu kapasite açısından her sene daha da büyümeye başladı. Bölgede İncirlik üssünün de olması sebebiyle çok gelişmiş bir havalimanına sahiptir. Hava limanı içerisin de iç ve dış hatlar mevcuttur. Bilet bulmak konusunda sıkı çektiğiniz durumlar da eğer sitemizi ziyaret ederseniz. Aslında bileti almanın da ne kadar kolay olduğun görme şansını elde de etmiş oluyorsunuz.


Hava Durumu

ANKARA

ANKARA