ANKARA UÇAK BİLETİ

Ankara Başkent olduğundan dolayı daha çok bürokratik işlerinden bilinir. İş hayatı içerisinde sürekli olarak hava yolları ile yolculuk yaptığınızdan dolayı uçak seferleri çok önemlidir. Ankara’ya gitmek isteyen birinin uçağını istediği saatte bulması ve uçakta da bilet bulunası bu açılardan çok önemlidir. Hava yolu firmaları ile İstanbul’dan gelen uçakların özellikle aktarma yaptıkları da yer olduğundan çok fazla böyle durumlar ile karşılaşılmaz. Pegasus, Atlas jet, THY ve Anadolu jet gibi firmalar günde ortalama 8-12 arası Ankara’ya sefer düzenlemek de bunların bazıları ise aktarmalı uçak seferleri olarak Ankara’ ya gelmektedir.

                İş hayatında gecikmelerin bazen telafisi yoktur. Bu gecikmeler yüzünden bizlerin bazen işleri çok sıkıntılı bir şeye girebilir. Bu yüzden Ankara uçak bileti almak istediğimizde çok önceden almamız gerekir. Tabi öyle her firmadan da uçak bileti alınmaz. THY, Anadolu jet ve Pegasus bizim ülkemizde en çok bilinen ve birçok yolcu tarafından da tercih edilen hava yollarıdır. Bazı hava yollarında sürekli olarak teknik problemlerden dolayı arızalar ve rötarlar olsa bile bu hava yolların da asla böyle bir sıkıntı ile karşılaşma ihtimaliniz yoktur. Kış aylarında oluşan hava muhalefeti dışında yolculuklar da ve uçak seferlerin de kolay kolay gecikmeler yaşanmaz. Hatta ha THY uçakları artık o kadar üst düzeydir ki bazı hava koşullarında diğer uçak firmalarına ait olan uçaklar sefer çıkmaz iken THY çok rahat bir şekilde çıkar. Ancak kış aylarında bu sefer aksamaları yüzünden bilet bulmak da çok zor olur.

                Bölgeye gideceğiniz zaman tabi ki iş seyahatlerinin yanında yapmak isteyeceğiniz ve ya kafa dağıtmak isteyeceğiniz anlar da olacaktır. İşte böyle durumlar da Sakarya Caddesi ve en önemlisi de Kızılar ve Sıhhiye Ankara’nın en güzel yerleridir. Ankara’nın o çok meşhur gece hayatları hep buralarda dönmektedir. Buralarda ister eğlenmek için Ankara oturak alemlerine katılabilir ister iseniz de Sakarya Caddesin de yer alan Türkü barlarda güzel bir müzik ziyafeti çekebilirsiniz.

                Nüfusun çok kalabalık olması ve şehrin yoğun olması sebebi ile bazı zorluklar dışında eğlenceli olan ama İstanbul kadar da yoğunluğu ile boğmayan Ankara’da Ankara uçak bileti ile ilgili sıkıntı çekmek istemiyor iseniz mutlaka internet üzerinden bizim sitemizden bilet almalısınız. Buradan çok önceden aldığınız ve ya yakın tarihte bilmek almak istediğinizde çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz.


Hava Durumu

ANKARA

ANKARA