İSTANBUL UÇAK BİLETİ

İstanbul Sabiha gökçen ve Atatürk havalimanları ile havacılık açısından çok gelişmiş bir yerdir. Kente her yıl hava yolu ile birçok insan gelmektedir. Bütün uçak firmaları mutlaka İstanbul’a gelmektedir. Her yıl milyonlarca insan bir şekilde bu hava limanlarını kullanmaktadır. Zaten bu iki havalimanı da yetmediğinden dolayı artık yakın zamanda üçüncü havalimanı içinde çalışmalara başlanmıştır. Bölgeden Ankara, İzmir, Antalya ve havalimanı olan bütün Anadolu kentlerine uçak vardır. normalde otobüs ile saatlerce süren otobüs yolculukları bu sayede çok kısa sürelerde yapılmaktadır. Her yere 1 ile 2 saat arasında ulaşma şansınız vardır. günü birlik işleriniz için çok kolay şekilde İstanbul’a başka şehirlerden gitme imkanı bulursunuz.

                İstanbul büyük bir metropol kenti olduğundan kendisine ait de uçak firmaları vardır. Pegasus, Anadolu jet gibi firmalar İstanbul menşeili çalışan firmalardır. Özellikle çalışma alanları açısından da verdikleri hizmet ile bilinmektedir. Uçakları hep tehlikeli gören ve binmekten korkan insanlar da bu firmaların son model uçakların da hiçbir şey hissetmeden kısa sürelerde gitmek istedikleri yere gidebiliyorlar. Mesela İstanbul’a Anadolu kentlerinden gelmek isteyen ve ya İstanbul’dan Anadolu kentlerine gitmek isteyenler normal da otobüs ve ya tren ile saatlerce hatta ha bazen günlerce yolculuk yapmak zorunda kalırlar. Oysaki İstanbul uçak bileti alarak 1 saat içerisin de 15 saat süren bir yere gitme şansınız var.

                İstanbul’a geldiğinizde gezmek mi istiyorsunuz? Bunun için de birçok imkan var. İstanbul sadece iş seyahatlerinin yapıldığı kent değildir. Ülkemizin bir yıl içerisinde en çok turist alan kentidir de aynı zamanda. Kent içerisin de eski Osmanlı devleti ve Bizans İmparatorluğu döneminden kalma birçok eser vardır. Özellikle Topkapı sarayı kentin tarihini bizlere çok iyi anlatmaktadır. Taksim, Eminönü, Fatih, Topkapı, Sarıyer, Üsküdar ve Kadıköy gibi ilçelerin de eski İstanbul’a ait birçok tarihi eserde bulunmaktadır. Bu kentlerde çok farklı imkanlar da yaratılmaktadır.

                İstanbul çok büyük bir nüfusa da sahiptir. Bu yüzden yolculuklarda bilet bulmak hep büyük bir sıkıntıdır. Ne amaç ile olur ise olsun İstanbul’a gelmek isteyen ve ya İstanbul’dan gitmek isteyen biri bazen uçak bileti bulmak da zorlanabilir. Çünkü çok fazla insan sürekli olarak buralardan seyahat etmektedir. Hem yurtdışından hem de yurt içinden İstanbul uçak bileti bulmak için çok önceden sitemiz içerisinde rezervasyon ve alım yapanda çok insan vardır.


Hava Durumu

ANKARA

ANKARA