OTOBÜS BİLETİ

Ucuz Otobüs Bileti Nereden Alınır?

 

Ekonomik fiyata otobüs bileti almanın en hızlı ve güvenilir yolu webbilet.com’u ziyaret etmekten geçer. Gideceğiniz yer güvenle sloganıyla 2011’den bugüne kadar siz değerli müşterilerimize bilet alırken 3D güvenliği ve altyapısı ile güven vermektedir. Türkiye’nin hemen hemen her noktasına otobüs seyahati yapan firma seçenekleri ile size hizmet veren bir websitesi var.

Webbilet, siz değerli misafirlerimize ekonomik fiyatlar çerçevesinde bilet alırken en uygun fiyatlarla size otobüsle Türkiye’nin dört bir köşesine giden bütün otobüs firmalarını listelemektedir. Otobüs biletini internetten almak avantajlı ve kolay yolu webbilet.com’dur. Web sitemizde uygulamalarla siz müşterilerimizi yedi gün yirmi dört saat hizmet vermektedir. Otobüs bileti alırken web sitemizin arama motoruna yazmanız gereken iki şehrin bilgisinden sonra arama motorumuzu çalıştırmak böylece firmaların geniş listesi il gideceğiniz yere biletinizi sistemimizin yazılımları ile en hızlı bir şekilde biletleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Web sitemizde bulunan biletleme sistemi siz müşterilerimize en kolay yoldan anlaşılır biçimde pratik bir şekilde biletleme yapmanızı sağlamaktadır. Online bilet sektöründe geçmişin verdiği deneyimle şehirlerarası alacağınız otobüs biletleri ile firmaların otogarlardaki yerlerine gitmeden sadece bilgisayarınız başında oturarak ulaşabileceğiniz sistem sayesinde bir kaç işlemle hemen biletinizi alabilirsiniz.

Şehirlerarası otobüs firmaları arasındaki rekabetle gelişen otobüs firmaları kendi biletleme sayısını fazla olması için gerekli bütün otobüs yenilemelerini yapmaktadır. Otobüs yenileme işlemini yapmaları ile müşteriler hem daha güvenli hem de konforlu seyahat yapma fırsatı bulmaktadır. Otobüs bileti almanın en avantajlı yolu olan webbilet siz değerli müşterilerimize otobüs firmaları ile anlaşarak kampanyalar yapmakta ekstra bütün avantajlardan faydalanmanız için kampanyalar sunmaktadır. Otobüs bileti listelemesinde kullandığı yazılımlarla fiyat ve firmaya göre sınıflandırma yapabilirsiniz. Böylece size en uygun olan firma ile seyahat etme fırsatı sunmaktadır.

Bir şehirden diğerine yolculuk yaparken durduğunuz duraklar bilgisine ulaşabilir isterseniz molası olmayan otobüs firmalarını seçebilirsiniz. Örneğin Ankara İstanbul arası seyahat ederken aldığınız Ankara yolculuk bileti ile seyahatiniz sırasında durduğunuz mola bilgisine ulaşma fırsatı bulabilirsiniz. Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyükşehirlere giden otobüs firma sayısı fazla olması sebebiyle seyahatiniz planlarken seçim yapma olasılığınız atmaktadır. Ankara, İstanbul arası yaklaşık yirmi beş seçenek arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Otobüs bileti seçenekleri arttıkça siz rekabetinde verdiği fiyat avantajları ile indirimli en ucuz otobüs biletini bulma fırsatını yakalamış olursunuz.

Ankara dışında İzmir’e yolculuk bileti almak için Türkiye’nin en her şehrinden otobüsle ulaşma imkanı bulunmaktadır. İzmir otobüs bileti aldığınız şehri arama sayfamızda nereden kısmına yazarak nereye kısmına da İzmir yazmanızla birlikte saniyeler içinde İzmir’e giden otobüslere ait firmaların listesini sunacak ve istediğinizi tercih edebileceksiniz. Eğer büyükşehirlerden birinde yaşıyorsanız otobüs bileti aldıktan sonra evinize en yakın servis güzergâh noktasında firmaların otogarlara giden servislerinden faydalanabilirsiniz. Bunun için siteden biletlerinizi alırken yolcu bilgileri girdiğiniz sayfadan iniş servis ve biniş servis isteğinde bulunabilir ve cep telefonunuza gelen kısa mesajı servis görevlisine göstererek otogara olan ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Uzakları yakın eden, sevdiklerinize ve isteğiniz doğrultusunda gitmek istediğiniz yere ulaştırmak için sistemimizdeki firma sayısını arttırarak sitemizi ziyaret edip bilet almak isteyen bütün misafirlerimize hizmeti sunmak için hep daha iyiye politikası ile hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizden gelen şikâyetleri hızlı bir şekilde otobüs firmalarına iletip aldıkları biletle en iyi yolculuğu hak eden müşterilerimize hizmette en mükemmeli yakalamaya çalışmaktayız. Otobüs bileti alırken firmaların otogarların stresli ortamından kurtulup uzun uzun telefon görüşmesi olmadan biletleme işlemini bilgisayarınız, tabletiniz ve telefonunuzdan hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

 

Eğer herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda müşteri temsilcilerimizle sorunu hemen çözerek istediğiniz yere sizi ulaştırmak için çabalamaktayız. Otobüs ile yaptığınız yolculuklarda en ucuz yolculuk biletini size sunmak için bütün firmaların kampanyalı fiyatlarından faydalanmanızı amaç edinen sitemiz öncelikli olarak bütün firmaların internetten satışı ile misafirlerimizin daha ucuza bilet almalarını sağlamaktadır.  İnternetten ucuz otobüs bileti almak için uzun yıllardır geliştirdiği sistemler ve anlaşmalarla sitemize en ucuz seyahat biletini almak için gelen müşterilerimizi bu fırsatlardan yararlandırmak için çalışan sistemimiz 2011 den bu yana hızlı bir şekilde online bilet pazarından gerekli yeri almıştır. Gideceğiniz yere güvenle alacağınız biletle sunduğumuz bütün ayrıcalıklardan faydalanmak için tek yapmanız gereken sitemizi ziyaret edip gitmek istediğiniz şehrin bilgilerini girip listele butonuna basmaktan geçmektedir.

İstediğiniz firmanın biletini almak için listelenen fiyatlar içinden en uygun olanını seçebilir ya da istediğiniz firmayı tercih ederek sadece o firmanın bütün sefer saatlerini görebilirsiniz. Sefer saatlerinde bilet almak istediğiniz otobüste kaç adet boş koltuk kaldığı bilgisine ulaşabilir yanınızdaki koltuğun dolumu boş olduğunu görebilirsiniz. Webbilet bu ayrıcalıkla otobüs bileti alırken istediğiniz koltukta seyahat etme özgürlüğü de katmaktadır. İnternet üzerinden aldığınız biletlerle koltuğunuza oturup yolculuğunuza başlayabilir isterseniz otogardan bineceğiniz otobüs firmasının yazıhanesine gidip aldığını bileti bastırabilirsiniz. Fatura istemeniz durumunda yapmanız gereken otobüs seyahatinize başlamadan firmanın otogardaki peronundan biletinizi almanız gerekmektedir. Otobüs biletleri aslında fatura niteliği taşıdığından istemeniz durumunda biletini aldığınız seyahat firması biletinizi basılı olarak size vermektedir.

Online biletinizi alırken sitemizde bilgilerinizi girerken mail adres bilgisi ve kısa mesaj atılacaktır, bu nedenle cep telefonu bilgisini doğru bir şekilde yazmanız gerekmektedir. Bu sayede aldığınız biletin bütün bilgilerini size ulaştırmış oluruz. Bu bilgilerde sefer saati ile yolculuk yapacağınız saati unutmamak için siz değerli müşterilerimize bilgi vermekteyiz. Bunun yanında sefer bilgisi, güzergâh bilgisi ve bilet fiyatları hem mail hem de kısa mesaj olarak iletilmektedir.

Otobüs bileti fiyatları listelenirken isterseniz en ucuzdan en pahalıya doğru listeleme yapıp en ucuz bilet sağlayan firmayı seçebilirsiniz. Otobüs firmaları özellikle sayı olarak fazla miktarda firmanın gittiği şehirlerde önemli indirimler yapmaktadır. Bu faydaların hepsini birden bulacağınız sitemizde önceden bilet alımlarınızda en ucuz bilet alımını bulmaktasınız. Özellikle kış döneminde yolcuların azalması ile firmalar zarar etmemek için fiyatları minimum tutarlara çekmektedir.

Özellikle bayram ve tatil günlerine bilet almak isteyen ziyaretçilerimiz son zamanlara kadar beklemeden biletlerini önceden sitemize girip ayırtabilirler. Çünkü özellikle böyle günlerde hemen hemen bütün otobüsler dolmakta ve seyahat etmek isteyen misafirlerimiz bilet bulmakta sıkıntı çekmektedir. Bunun önüne geçek için seyahatiniz önceden planlamanız siz değerli misafirlerimize ayrıcalık sağlayacaktır.

Firmaların dolu olduğu günlerde otogardaki dolu peronlar ve kalabalığa takılmadan sıra beklemeden biletleme işleminizi sitemimize girerek dakikalar içinde yapabilir otobüsünüz kalkmadan yarım saat önce otogar veya durak güzergâhlarından birinde olmanız ile seyahatinize başlayabilirsiniz. Böylece bu durum hem size o kalabalıktan kurtarır hem de rahat bir şekilde otobüs bileti hızlı bir şekilde alma fırsatı sunar.

Sadece büyük otobüs firmalarının değil şehrinizdeki kaliteli ufak otobüs firmalarını da sisteme entegre ederek istediğiniz otobüs firması ile seyahat etme özgürlüğü sunmaktadır. Webbilet ilk gününden beri firma sayısını arttırmakta açılan yeni firmaları da sizlere sunmaktan gurur duymaktadır.

Yolculuk bileti aldığınızda otobüs içi düzeni koltuk seçiminde görmekte olduğunun için isterseniz tekli koltuğu tercih edebilirsiniz. Böylece yanınızda kimse oturmadan yalnız başınıza rahat bir yolculuğu tercih edebilirsiniz. Bu otobüsleri listelemenin yapıldığı sayfada detaylarına kadar tek tek görebilir ve tercihiniz isteğiniz yönde kullanabilirsiniz.

Otobüs bileti alırken biz hiç bir firmanın fiyatına ekstra bir şey yansımadan sizlere sunmaktayız. Birçok bilet otogardan alacağınız fiyattan daha ucuz olmaktadır. Bilet fiyatlarını firma fiyatlarına ekstra hiç bir komisyon tutarı eklemeden sunmaktayız. Böylece otogara gidip bilet almak için harcadığınız zaman ve paradan kurtulmuş oluyorsunuz. Otogar gidip zahmet etmek yerine bir kaç tıkla biletiniz size gelsin. Müşterilerimizin bilet alımlarında kredi kartı ile satın alım gerçekleştirmektedir.

Kredi kartınızla güvenli şifreleme ile hiç bir bilgi bize ulaşmadan doğrudan bankanıza yönlendirerek satış işlemini gerçekleştirmekteyiz. Böyle olması sebebiyle kredi kartı bilginiz bankanız siz dışında biz dâhil hiç kimseyle paylaşmamaktayız. 3D güvenlik sistemi ile bankanızdan size gelen alışveriş şifresi ile güvenlik seviyesi en üst düzeyde bilet alımını gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Şimdiye on binlerce müşterimize otobüs bileti en hızlı ve güvenilir yoldan sunduk. Müşteri veri tabanımızda cep telefonu bilgisini saklayarak indirim bilgisi geldiğinde kampanyalı en ucuz bileti almanız için kısa mesaj ve maille yıl içinde bilgilendirmeler yapmaktayız. Bu bilgilendirmeler sayesinde müşterilerimiz ister yolculuk bileti ister uçak biletini kolayca sitemize gelerek almaktadır.

Sitemiz üzerinden aldığınız biletlerde T.C. kimlik numaranızı ekleyerek seyahat sigortanızın yapılması için gereklidir. Bu yüzden yolcu bilgileri sayfamızda müşterilerimizin yolculuk bileti alırken kimlik numara girmesi zorunlu olmadığı halde müşteri menfaati için bu bilgileri eksiksiz olarak girmeniz sizin faydanıza olacaktır.

Gitmek istediğiniz şehre, webbilet firmalar içinde güzergah noktasında duran bütün firmaları listeleyerek daha fazla seçenek sunmaktadır. Böylece sadece o şehre giden değil o şehri güzergâh noktası kullanan seferleri listeleyerek farklı firmaları sizlere sunmaktayız. Eğer Samsun otobüs bileti almak isterseniz Trabzona giden bir firmadan bilet alabilir yol üzerinde otogara giren otobüslerle seyahat edip sadece o şehre giden otobüse bağlı kalmazsınız. Böylelikle bilet bulamama derdine de çözüm olmaktayız. Eğer İstanbul’dan Samsun’a otobüs bileti bulamazsanız İstanbul Trabzon seferi düzenleyen bir firma ile de yolculuğunuzu gerçekleştirmeniz için siz Samsun araması yaptığınız anda bütün güzergâh üzerinde giden firmaları size sunmaktadır.

Türkiyenin en büyük bilet alma platformlarından biri olan webbilet gün geçtikçe sistemini firma sayısı arttırma ve en hızlı şekilde, güvenilir olarak siz değerli misafirlerimize sunmuştur. Böylece otobüs bileti alırken mutlaka webbilet’e gelin ve en ucuz bileti bulma imkânından faydalanabilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe ve mutu müşterileri ile sitemiz kendini geliştirip en iyiyi sunmak istemektedir.

Bütün firmalara rekabet olanağı da sağlayan webbilet firmaların müşterilerine en iyi imkanları sunmasına da yardımcı olmaktadır. Firmalar en kaliteli hizmeti en ucuza vermek için mücadele  vermektedir. Firmaların içinden en köklü firmasından en yeni firmasına kadar 70’e yakın firmayı kendi bünyesinde bulunduran webbilet sadece masanızda otururken bilet alma kolaylığını yanı başınıza getirmektedir.

Firmaların tek tek web sitelerini girip karşılaştırma yapmak yerine web sitemizde bütün firmaların listelenmesi ile bütün fiyat ve sefer saatlerini görebilir uğraşmak zorunda kalmazsınız. Tek yapmanız gereken arkanıza yaslanıp bir kaç tıkla bilet alma kolaylığından faydalanın. Bilet alırken sistemimiz üzerinden yapacağınız aramaları beklemeden tercih edebilirsiniz. İsterseniz Webbilet’te otobüslerin dolu olduğu zamanlarda veya otobüsle seyahat etmek yerine uçağı tercih etmek isterseniz tek tıkla bütün havayolu firmalarının da listesine ulaşmanız mümkün.

Otogarlara gidip bütün firmaların fiyatlarını sormak indirim istemek devrine de son veren sitemiz bir kaç arama ile gideceğiniz destinasyona en kısa zamanda bütün otobüs firmalarını listelemekte hiç zorlanmadan seçebilir ve seyahatiniz için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bütün biletleri tek tek gördüğünüz sistemde aynı zaman da kalabalık aile seyahatlerinizde hızlıca yan yana koltuklardan seçerek yakınlarınızın yanı başınızda oturmasını sağlayabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden aldığınız biletleri herhangi bir sorunda müşteri hizmetlerini arayarak veya göndereceğiniz yardım formu ile en kısa sürede sorunuzun çözülmesi için bütün işlemler yapılmaktadır. Bir kaç adımda almak istediğiniz otobüs firmasının bütün bilgileri mailinize gönderilmekte her hangi bir sorunda firma ile de irtibata geçebilirsiniz. Bu maili bilgisayar veya telefonunuza indirerek saklayabilirsiniz.

Satın aldığınız biletleri seyahatinizin başlama saatinden önce açığa alabilir veya tarih ve sefer saatinizi değiştirebilirsiniz. Bu değişiklik için sitemizden PNR no ile arama yapıp biletinizi bulabilirsiniz. Bilet bilgisini maille bize ulaştırmanız ile istediğiniz sefer istediğiniz saatle değişiklik istediğiniz sayesinde hemen gerçekleştirilmektedir. İsterseniz müşteri hizmetlerini arayarak biletinizi satın almak için size yardımcı olmak için temsilcilerimiz siz değerli ziyaretçilerimizi beklemektedirler. Böylelikle ziyaretçilerin internetin en kolay ve en memnun edici yönünü göstermekten memnuniyet duymaktayız. Otobüs bileti almanın o zorlu bilet alma işlevini en kolaya ulaştırmak için çalışmaktayız.

Site ziyaretçilerimiz herhangi bir sorun ya  da yolculukla ilgili sıkıntılarını musteri@webbilet.com adresine iletebilirler. Bu sayede en kısa sürede cevaplanarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmak istemektedir. Firma ile iletişime geçip problemi en hızlı bir şekilde çözümü için müşteri hizmetleri olan 0850 455 3 258 numarasını arayarak sorunuzun çözümü için bütün işlemler yapılacaktır. Her zaman mutu müşterileri ile büyümek isteyen webbilet nereye gitmek isterseniz siz oraya ulaştırmak için bütün bilet satış portallarını birleştirmiştir. Metro Turizm, Ulusoy Turizm, Varan Turizm, Efe Tur, Kent Turizm gibi bir çok büyük firma ile sizi gideceğiniz yere ulaştırmak için çalışmakta olan sistemimiz size en ucuz otobüs bileti bulmada yardımcı olmaktadır.

Artık bilet almak için oradan oraya savrulmaya gerek kalmadan evinizde içeceğinizi içerken bilgisayarınız başında, telefonunuzdan ve tabletinizden sitemize girerek en hızlı ve en güvenilir bir şekilde biletinizi alıp seyahatinize başlayabilirsiniz. Bu imkânlardan faydalanmak için sadece http://webbilet.com u ziyaret etmeniz yetecek.