OTOBÜS FİRMALARİ

Otobüs firmalarının en geniş halde bulabileceğiniz sitemizde iki mesafe arasındaki bütün otobüs firmalarının bulunduğu en geniş listeyi sitemizde bulabilirsiniz. Türkiye’de 50 milyon otobüs bileti satışı ile yetişkin bir kişi yılda 4 kere otobüs seyahati yapmaktadır. Webbilet üstünden yapabileceğiniz otobüs bileti alımlarında fiyat ve konforlu yolculuk yapmak isterseniz detaylı bir şekilde firmalar arasından seçim yapabilirsiniz. Bu seçim ile yapılan biletlemeler le otogardan biletinizle seyahatinize seçtiğiniz otobüs firması ile başlayabilirsiniz. Otobüs firmaları aralarında kıyasıya olan rekabetten dolayı müşteriler en uygun fiyatlarla bileti alımı sağlamaktadır. Otobüs firmaları rekabetin ucunda olduğunu bildiklerinden seyahatinizi en konforlu hale getirmek için çabalarken en ucuz otobüs bileti sunmak için de kampanyalı fırsatlar sunmaktadır. Otobüs seyahati yapan 250 milyon müşteri Türkiye’nin çeşitli illerine ulaşmışlardır. Her otobüs firması kıyasıya bu müşteri portföyünden bir kitle kazanmak için çalışmaktadırlar.

Türkiye’de bulunan 9000’e yakın otobüs ile çalışan firmalar ulaşım sektöründe ki yüzde 90’lık paya sahip olan karayolu, Müşterilerine en iyi imkanları sunup seyahat eden kişi sayısını arttırmak istemektedir. Her geçen yıl otobüs firmalarının sayısı artmakta ve şirketlerine ekledikleri otobüslerle Türkiye’nin her noktasına ulaşmak istemektedirler. Türkiye’nin il ve ilçelerine hatta kasaba ve köylerine kadar ulaşmak için en uygun seyahat şekli karayolu taşımacılığıdır. Havayolu ve denizyolu taşımacılığı büyüyüşüne devam etmesi kadar karayolu taşımacılığında da otobüs firmaları her geçen büyüyüp daha geniş kitlelere hitap etme de başarılı olmuştur. Otobüs firmalarının bilgilerini aşağıda siz değerli ziyaretçilerimize sunmaktayız.

Ulusoy Turizm

Ulusoy Turizm temellerinin 70 yıl öncesine dayanması sebebiyle konforlu seyahatin başladığı otobüs firmalarından biridir. Hacı Mehmet Bahattin Ulusoy ile Karadeniz’den Türkiye’nin hemen her yerine ulaşımı sağlamak istemektedir. Karadeniz’de iki yer arasında çalışan bir sal ile başlayıp holding olmasına kadar güçlü bir geçmişe sahiptir. Şimdi ise otobüs firmasının 300’e yakın otobüsü ile Türkiye’ye karayolu taşımacılığında ki öncü olma gururu ile yoluna devam etmektedir. İstanbul Ankara gibi güzergahlarda yoğun olarak çalışan Ulusoy firması aynı zamanda otrakaradeniz ve doğu karadenizin en büyük firmalarındandır. Misyon ve hedeflerine ulaşımda rahat, güven ve konforu bir arada sunan otobüs firması rakipleri göre Türkiye’nin sayılı otobüs firmaları arasına girmiştir. Sitemizde öncelikli Karadeniz ulaşımlarında Ulusoy otobüs firmasını tercih edebilir ve biletinizi alabilirsiniz.

Metro Turizm

Türkiyedeki en çok yolcu sayısı ile birinci sırada olan Metro Turizm, Geniş otobüs sayısı ile de Türkiye’nin en büyük ulaşım ağına sahip firmasıdır. 20 yıldık bir geçmişe sahip olan Metro turizm internetten bilet satışında da en ucuz otobüs bileti bulabileceğiniz firmalar arasındadır. Her otobüs firması gibi Metro Turizm her geçen gün otobüs ve yolcu taşımacılığında büyümüş ve ve en geniş hatta sahip firması haline gelmiştir. Edirne, Tekirdağ gibi Trakya bölgeleri ve Samsun, Giresun, Trabzon, Rize gibi Karadeniz güzergahı üstünde yoğun olarak yolcu taşımacılığı yapmaktadır. İstanbul’da Ankara’ya seyahatinizde iste gün içinde her yarım saatte bir otobüs bulabilirsiniz. Otobüs firmaları içinde kendi bünyesinde en çok otobüse sahip ulaşımın öncü firmalarındadır.

 

Varan Turizm

Varan Turizm Diğer 3 firma gibi Türkiye’nin en kaliteli yolculuğunu yapacağınız otobüs firmalarından biridir. Kocaeli İstanbul seferleri ile başlayan serüven 70 yıldır karayolu ulaşımında hizmet vermektedir. Türkiye’de ilklerin firması olarak bilinen Varan Turizm Türkiye genelinden gelen otobüsleri için kendi işletmesini kurarak otogarlar dışında yolcuların seyahatine başlama ve bitirmesini sağlamaktadır. Çift katlı otobüsleri ile de ilk olarak ulaşım sektörüne öncü olmuştur. 1946 yılından bu zamana kadar müşterilerinden hep olumlu ger bildirimler alan firma aynı zamanda her geçen gün kaliteli hizmetini arttırmıştır. Türkiye de kurulan otobüs firmaları için de sunulan hizmetlerle müşterilerini en iyi ulaşımı sağlamalarını amaç edinmiştir. Bolu dağındaki tesisleri ile de otobüs ulaşımında müşterilerine hizmet vermektedir.

Efe Tur

Otobüs firmaları içinde geniş otobüs yolculuğu ağı ve otobüslerindeki gelişmiş koltuk arkası ekran ve teknolojik otobüsleri ile İzmit’e olan ulaşımda tercih edilen ilk otobüs firmasıdır. İzmitlilerin ilk tercihi olan firma İzmit’in bütün ilçelerine ulaşım sağlamaktadır. Karamürsel’den Gebze’ye kadar bütün ilçelerine tüm Türkiye’nin her yerinden ulaşım sağlamak Efe Tur ile mümkün olmaktadır. 23 Yıllık bir geçmişe sahip olmasına rağmen ayda 300.000 in üzerinde yolcu taşımaktadır. Efe Tur otobüsleri en yoğun olarak İstanbul İzmit arası çalışmaktadır. Bu güzergahlar dışında ege bölgesi ve karadeniz şehirlerine de yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Eğer ucuz otobüs bileti almak ve kaliteli bir yolculuk yapmak istiyorsanız il tercihlerinizden bir olmalıdır. Kaliteli yolculuk yapma fırsatı sunan Efe Tur’un bütün güzergahlardaki biletlerini webbilet.com üzerinden alabilirsiniz.

Seç Turizm

Seç Turizm Gaziantep’e giden yolcularımızın seçtiği otobüs firmalarından biridir. Otobüs firması hem yolcularını hem de çalışanlarını istekleri en önde tutan firma aynı zamanda gün geçtikçe büyümekte ve çıkacak problemleri önceden çözerek oluşabilecek sorunları yok etmektedir. Seç Turizm Gaziantep ten gün için de 4 sefer düzenlemektedir. Bu seferlerle bütün yolcularını en ekonomik ve güvenli yolculuğa başlayabilirsiniz. Teknolojik otobüsleri ile aynı zaman da konforlu yolculuğu müşterilerine sunmaktadır.

 

Anadolu Ulaşım

Yenilikleri kendinden söz ettiren otobüs firması ege bölgesine seyahatte tercih edilen firmalardan biridir. Her yolculuk bir anıdır, sloganı ile yola çıkan firma müşterilerine hem yolculuk hem de yolculuktan sonra destek vermektedir. Her türlü şikayet ve istekleriniz firmaya bildirebilirsiniz. En kısa sürede istekleri gerçekleştiren otobüs firması Türkiye’nin yenilikçi firmalarından biridir. Anadolu ulaşım geniş otobüs ağı ile hizmetlerini sunmaktadır. Sadece müşteri bulmak olmayan hedefleri ile misafirlerine ulaşım imkanı sağlarken teknolojik otobüsleri ve otobüs içi hizmetleri ile de fırsatlar sunmaktadır. Merkezi ege bölgesinde, İzmir’de olan Anadolu ulaşım güler yüzlü çalışanları ile de misafirlerine ulaşımda otobüs yolculuğunu seçmiş yolculara güven ve konforu sunmaktadır. Otobüslerinde hazırlanan Türk kahvesinin de tadına bakmanızı öneririz.

Balıkesir Uludağ Turizm

Yaklaşık 40 yıllık bir geçmişle günümüze kadar ulaşım sektöründe ki yenilik ve imkanlarının yanında ucuz otobüs bileti almanın keyfini sürdürmektedir. Balıkesir’de kurulan firma ege bölgesi ve Marmara bölgesinde hizmet vermektedir. Ege bölgesine markasını tanıtmış olan firma en güvenilir ve uygun seyahati amaç edinmiştir. En ucuz otobüs bileti almak isterseniz webbilet.com da Balıkesir Uludağ Turizm’in fiyatlarını incelemenizi öneririz. Türkiye’deki köklü firmalarından biri olan seyahat firması otobüs yolculuklarında eğer egeye seyahat edeceksiniz tercih etmenizi istediğimiz firmalardan biridir. Filosu Mercedes otobüslerden oluşmakta olup geçen yıllar içinde değişik firmalardan alıdığı otobüsleri de bünyesine katarak geniş bir araç yoğunluğuna sahiptir. Teknolojik otobüsleri ile güvenli ve ucuz seyahati Balıkesir Uludağ Turizm firmasında bulabilirsiniz.

Çayırağası Turizm

Türkiye de ilk kurulan otobüs firmalarından biri olan Çayırağası Turizm 70 yıllık bir geçmişe sahiptir. Çayırağası Turizm otobüs seferlerini Gaziantep şehrimizden tüm Türkiye’ye olacak şekilde gelişmiş bir karayolu taşımacılığı ilkesini benimsemiştir. Geçmişinin verdiği güvenle seyhat etmek isteyenlerin ilk tercihlerinden bir olmuştur. Gaziantep ilini Türkiye’ye Karayolu ile bağlayan firma günümüzün verdiği en son teknoloji otobüsleri seyahat etmek isteyenlerin tercih ettiği bir firma haline gelmiştir. Geniş servis ağı ile gittiğiniz ilde de sizi gideceğiniz en yakın konuma ulaştırmaktadır.

İsmail Ayaz

1960 yılında 2 adet otobüsle Bursa Eskişehir arası seferlerle yolculuğuna başlayan İsmail Ayaz bugün bölgenin en büyük otobüs firmalarından biri olmuştur. Eskişehir’in köklü firmalarından biri olan İsmail Ayaz İstanbul Eskişehir otobüs bileti ve sefer sayısı ile en çok sefer yapan firma olmuştur. Firma geleceğe dönük otobüs firmalarından biridir. Teknolojik otobüsleri konforlu ve güvenli bir yolculuk için 54 yıldır çalışan firma Eskişehir’den Ankara ve Antalya’ya da seferle düzenlemektedir.

Esadaş Turizm

1983 yılından beri Erzurum ve Erzincan’a seyahatlerde tercih edilen firmalardan biridir. Esadaş Erzurum’da sefer yaptığı  iller Türkiye’nin yarısından fazladır. Erzurum’a Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyükşehirlerimizden en çok otobüs seferi olan firmalardan biridir. Bütün filosu Mercedes marka otobüslerden oluşan seyahat firması rahat ve güvenli seyahat etme imkanı vermektedir. Erzurum’a gitmek isteyen misafirlerimizin Erzurum’un misafirperverliğini de yolcularına gösteren firmayı tercih etmelerini önerebiliriz. Esadaş 30 yıldır müşterilerine olan saygısıyla her konuda müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Güney Akdeniz Seyahat

Akdeniz’e sefer yoğunluğu olan firma Antalya merkezlidir. Antalya ve diğer Akdeniz bölgesinde bulunan illere seferler yaparak filosunu büyütmüş ve müşterilerin Akdeniz’e olan yolculuklar da ilk tercih edilen firmalardan biri olmuştur. Antalya’dan Türkiye’nin büyük şehirlerine direk seferleri olan firma 1974 yılında kurulmuştur. 95 otobüse sahip olan firma günde 50 nin üzerinde sefer düzenlemektedir. Antalya’nın ilk ve tek yerli firma ünvanına sahip olan firma güven ve konforu ön planda tutarak seferlerine devam etmektedir.

Kent Turizm

Geniş servis ağı ve bir çok şehre yaptığı seferlerle Türkiye’nin en büyük otobüs firmalarından olan Kent Turizm, ilk adımlarını 1965 yılında atmış ve günümüze kadar her geçen gün daha ekonomik ve konforlu seyahati sunmak için çalışmıştır. Yolcularının güvenle seyahat etmesi için çaba göstermiş olan firma aynı zaman da teknolojik araçları ile de müşterilerini en üst düzeyde bir yolculuk yapmasına önem göstermiştir. Geçmişin verdiği güçle ve tecrübeli kaptanları ile Kent Turizm Anadolu’ya yaptığı seferlerle yoğun zamanlarda bilet bulma imkanı misafirlerine sağlamıştır. Kayseri yoğun çalışan firma aynı zamanda Anadolu’nun hemen hemen bütün illerine sefer düzenlemektedir.

 

Otobüs firmalarını tercih ederken webbilet.com üzerinden arama yaparak o bölge, şehir, ilçe ve beldeye yapılan seferleri görebilirsiniz. Webbilet’in çalıştığı otobüs firmaları içinde;

Cesur Bingöl Turizm, Kütahyalılar, Yeşil Artvin Seyahat, Fındıkkale Turizm, Mersin Vif Turizm, Sanal Kırşehir Turizm, Adıyaman Gülaras gibi toplam 70’e yakın otobüs firmasının biletini bulabilir, rezervasyon yapabilirsiniz. Sitemiz otobüs firmalarının geniş listesini seyahat etmek istediğiniz rota üzerinde arama yaparak hangi firmalarla çalıştığımızı görebilirsiniz. Otobüs biletini internet ten almak isteyen ziyaretçilerimiz için büyük kolaylıklar sunmaktayız. Seyahatiniz sürecinde ve sonrasında müşteri hizmetleri ile size her türlü konuda destek sağlamaktayız. Otobüs bileti almak istediğiniz seyahat firması ile ilgili istek ve görüşlerinizi bilgi@webbilet.com adresine mail atarak veya 0850 455 3 258 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak söyleyebilirsiniz.

En uygun, En konforlu, En teknolojik veya özellikle tercih ettiğiniz otobüs firmaların hepsini tek bir adreste bulabilirsiniz. Webbilet.com müşteri güvenliği memnuniyetini en üst düzeyde sunmak için her geçen gün gelişmekte ve büyümektedir. Otobüs firmalarının çokluğu ve sefer sayısı yapan firmaların tek bir çatı altında toplayarak hizmet vermektedir.