OTOBUS BİLETİ AL

Otobüs bileti alırken dikkat etmeniz gereken hususlar konusunda siz değerli müşterilerimizin dikkat etmesi gereken konular hakkında kısaca size bilgi vermek istiyoruz.

Sistemimizde bulunan birçok otobüs firması arasından tercih yapıp, size en uygun otobüs biletini alacağınız zaman, gideceğiniz rotanın, sürenin ve şirket standartlarının göz önünde alınmasında fayda var. Otobüs bileti satan bütün firmaların kendilerine uygun düşen şekilde oluşturduğu firma standartları vardır. Bu firma standartları otobüs bileti aldığınız firmanın, büyüklüğüne, filosunun çeşitliliğine, mola noktalarına kadar birçok detayın değişmesine yol açar. Seyahat piyasasındaki, özellikle otobüs bileti satışı noktasındaki rekabet birçok firmanın, standartlarını arttırmaya çalışmasına yol açmakta, ancak yine aynı rekabet sonucu ucuzlayan otobüs biletleri nedeniyle, bazı firmalarda standartlarından ödün vermek durumunda kalmaktadırlar. Ayrıca bazı firmalar güçlü olduğu rota ve destinasyonlarda çok daha iyi hizmet sunarken, bazı otobüs firmaları sadece pazarda var olabilmek adına bu rotaları açmışlardır. Tabi ki bu standartlar adına biz siz değerli müşterilerimizi doğru tercih yapabilmek adına sadece yönlendirebiliriz. Gerek müşteri hizmetlerimiz, gerekse sitemiz içindeki bilgilerden size en doğru tercihi yapmak için elimizden gelen her veriyi sağlamaya çalıştık. Gerek otobüs bileti aldığınız şehir hakkında, gerekse rotalar hakkında elimizdeki verileri sizlerle paylaşarak, sizin en rahat ve ucuz otobüs biletine ulaşmanızı sağlamak için ekiplerimiz sitemizi her daim güncel tutmakta, ayrıca otobüs bileti alırken, sitemizin gözünüze hoş gelmesi ve kullanım kolaylığı sağlaması amacı ile de kendimizi sürekli geliştirmekteyiz.

Ayrıca otobüs bileti alırken, kendinizi hem güvende hissetmenizin, hem de en uygun otobüs bileti fiyatlarını yakalayabilmeniz için her daim güncel tuttuğumuz sitemiz, ayrıca alternatif olarak, tercih etmeniz ve kıyaslamanız için, aynı rotalardaki uçak bileti fiyatlarını da site bünyesinde tutmaktayız. Her rotada henüz olmasa da, bazı otobüs bileti fiyatları ve uçak bileti fiyatları birbirine çok yaklaşmıştır. Siz değerli müşterilerimize, olabilecek en karlı hizmeti sunan webbilet ile bu kıyaslamayı çok kolay bir şekilde yapabilir, otobüs bileti almak mı, uçak bileti almak mı daha avantajlı net bir şekilde görebilirsiniz.

Otobüs bileti alımlarınızı kolaylaştırmak için, online olarak 24 saat aktif olan sitemiz, ve sabah 8:00 akşam 17:00 arasında hizmet veren müşteri temsilcilerimiz, otobüs bileti alımlarınızı kolaylaştırmak ve en ucuz otobüs biletini sizlere sunmak için hazırda beklemektedirler.

Otobüs bileti alırken, özellikle online olarak otobüs bileti alırken birçok seçenek karşınıza çıkacaktır. Firmalar arasında tercihinizi yaparken, otobüs bileti aldığınız firmanın güvenilirliği, kalitesini ve fiyat baremini araştırmanıza gerek kalmadan, en güvenilir ve en ucuz otobüs firmalarını size tek sayfa altında sunmaktayız. Size verdiğimiz bu hizmetlerimizde, hem daha büyük müşteri kitlelerine ulaşmak, hem de ulaştığımız müşterilerimizi memnun etmek adına her türlü çabayı gösterdiğimizi bilmenizi isteriz. Piyasadaki birçok site arasında webbilet, güvenilirliğini kanıtlamış nadir sitelerden biri olarak, her türlü otobüs bileti alımınıza ve uçak bileti alımınızda size en uygun fiyat ve kalite garantisini sunmak adına siz değerli müşterilerimize her türlü seyahat hizmetini vermeye çalışmaktadır.

Birçok sitede olmayan otobüs firmaları ve uçak bileti fiyatı karşılaştırma seçeneği ile webbilet, rakiplerinin her zaman bir adım ötesinde olmuştur.

Otobüs bileti alımlarınızda yaşayabileceğiniz her türlü potansiyel olumsuzluğa karşı, gerek müşteri hizmetlerimiz, gerekse firma yetkililerimiz her an teyakkuzda olup, satın aldığınız otobüs biletinin amacına en uygun şekilde hizmet verebilmesi adına, sürekli olarak otobüs firmaları ile diyalog halindedir.

Her daim iyi hizmeti alabilmek adına ve bizim gerekli görüşmeleri yapabilmemiz için, yolculuğunuz bittikten sonra dahi, otobüs bileti aldığınız firma hakkında müşteri hizmetlerimizi arayabilir, yolculuk sırasında yaşadığınız herhangi bir sıkıntı varsa bunu müşteri hizmetlerimize aktarabilir ya da bize mail gönderebilirsiniz. Şirket yetkililerimiz muhatap otobüs firması ile diyaloğa geçecek ve durumun düzeltilmesi adına, sizin daha sonraki yolculuklarınızda daha iyi şartlar altında geçmesi için, firmalarla gerekli görüşmeleri yapacaktır.  

Otobüs bileti aldığınız firmanın ve biletinizin bilgileri, bilet alım işlemini yaptığınızda, hem telefon numaranıza SMS yoluyla, hem de mail adresinize mail yoluyla size ulaştırılacaktır. Bu mail ya da SMS içinde size yollanan PNR numarasını firma yetkilileri ile paylaşmanız yeterli olacaktır.

Aldığınız otobüs bileti ile alakalı bize bir sıkıntı bildireceğiniz durumlarda da, otobüs seferinin üstünden ne kadar zaman geçmiş olursa olsun, müşteri hizmetlerimize ulaşmanız ya da e-mail yoluyla bize PNR numaranızı ulaştırdığınızda, gerekli her türlü yardımı alabilirsiniz. Aldığınız her türlü otobüs bileti, uçak bileti, ya da diğer hizmetlerimizde, hizmet bittikten sonra dahi, müşteri hizmetleri elinden gelen her türlü yardımı size sağlayacaktır. Ayrıca sizin daha sonraki seyahatlerinizde hizmet kalitesini artırmak adına, otobüs firmaları hakkındaki yorumlarınız dâhil her türlü geri bildiriminiz, şirketimiz haftalık toplantılarında ele alınmakta ve gerekli adımların hızla atılması sağlanmaktadır.

Şirketimiz vizyonu ve misyonu gereği, otobüs bileti aldığınız firmalarla sürekli diyalog halinde olmamız, geri bildirimlerinize gösterdiğimiz özen ve ele alma şeklimiz bakımından piyasadaki en kaliteli, en güvenli ve en ucuz bilet hizmetini vermekten ötürü duyduğumuz gurur, müşterilerimiz bizim hakkımızdaki güzel yorumları, müşterilerimize vermekte olduğumuz en iyi bilet hizmetini her geçen gün daha da iyileştirmekte ve dünya standartlarının üstünde bir iş yaptığımızı her gün gururla fark etmekteyiz.

Hizmet vermeye başladığımızdan beri hizmet verdiğimiz on binlerce müşterimiz, kurumsal ortaklarımız ve iş partnerlerimiz, size en iyi hizmet verme çabamızda bizi desteklemekte, bu destek sonucu da, her gün büyümekteyiz. Otobüs bileti alımlarınızda size verdiğimiz elit hizmeti, her geçen gün daha da ileri taşımak en büyük hedefimiz. Otobüs biletini aldığınızda ve sonrasında size sunduğumuz hizmetlerimiz, sizin konforunuz ve maddi çıkarlarınızı korumak adına her daim yenilenir.

Otobüs bileti aldığınızda beklediğiniz her türlü hizmeti size sunmak adına çalışıyoruz. Sistemimizden birçok yöne otobüs bileti alabilirsiniz. Türkiye çapında 70’ten fazla otobüs firmasını bünyemizde bulundurarak, bu firmaların bütünlediği tüm otobüs ağını sistemimizden, fiyat ve kaliteyi karşılaştırarak, size en uygun gelen otobüs biletini alabilirsiniz.

Otobüs bileti alımı ve uçak bileti alımı hizmetlerimiz dışında, otel aramalarınızı da sitemiz üzerinden yapabilir, en uygun otel fiyatlarını da, size sağladığımız en ucuz otobüs biletleri yanında görebilirsiniz. Ayrıca en ucuz uçak biletini bulmak istediğinizde, tek ziyaret etmeniz gereken yer yine webbilet. Birçok uçak biletini, otobüs biletleri ile karşılaştırma olanağı yine webbilet’te. 

En iyi ve en ucuz otobüs bileti alımlarınız için, siz değerli müşterilerimizi her zaman aramızda görmek isteriz. Ayrıca size hizmet vermekten, sizi ailenize, eşinize, askerdeki oğlunuza, annenize babanıza, ya da tatilinizi geçireceğiniz yere, en uygun fiyatlarla ve en güvenli şekilde ulaştırmanın bizim sorumluluğumuz olduğunun farkındayız. Bu sorumluluğumuzu yerine getirmek ve size en ucuz otobüs bileti almanın yollarını her zaman göstermek hedefimizden hiçbir zaman şaşmayacağımızı, size hizmet vermekten duyduğumuz gururu hiçbir zaman hiçbir maddi kazanca değişmeyeceğimizi bilmek ve bu yolda yürümek webbilet’in daimi hedefi olarak kalacaktır.