Webbilet Logo

Webbilet Firma Rehberi Online bilet alabileceğiniz firmalar

Isparta Petrol Biletleri Webbilet.com'da

Isparta Petrol Otobus Bileti

Isparta Petrol Turizm’in misyonu, kaliteli bir hizmet anlayışıyla yolcularını sevdiklerine en hızlı ve güvenli şekilde ulaştırmaktır.

Bir otobüs eğer uzaklaşıyorsa sizden siz geride kalansınızdır. Bir ayrılığın bir şekilde tarafınız demek. Hüzündür otobüsün size bıraktığı o zaman. Otobüs terminali terk ederken bir- iki adım daha peşinden gidip, son bir bakışla sevdiğinizi görmekten kendinizi alamassınız. Her giden gelen otobüs hasreti ve vuslatı taşır durur uzayıp giden yollarda. Gece- gündüz demeden doğuya-batıya, kuzeye-güneye her yolculuk bir otobüs bileti almakla başlar. Eskiden otogar ya da en yakın acentaya gidilirdi bilet ayırmak için. Ama bugün teknolojinin fırsatları sayesinde, isterseniz hiçbir insanla temas etmeden internetten otobüs bileti alarak çıkacağınız yolculuğa başlayabilirsiniz.

Ama değişmeyen şey varki oda koltuk numarası pazarlığı. Çünkü yolculuk başlı başına bir kısa hayat kestiyse eğer o vakit o hayattaki evinizdir oturacağınız koltukta,

Otobüs gecenin karanlığını yarıp giderken uzaklarda tek tük ışıkları yanan evlerde olmayı ne çok canı çeker insanın şimdi o evin insanları rahat yataklarında ne güzel uyuyorlar dersiniz içinizden fakat otobüs uykusu da bir başka tatlıdır motor sesi bir müddet sonra ninni oluverir bütün kaptanlar güven verir yolcuya adeta ezbere sürerler otobüslerini muavinlerin ise hayalidir bir gün kaptan koltuğuna geçmeleri gerekir.