TRABZON OTOBÜS BİLETİ

Trabzon Karadeniz bölgesinin Samsun dan sonra en büyükşehridir. Trabzon otobüs bileti almanın en kolay ve en avantajlı hale getirmek için siz kullanıcılarımıza en hızlı ve en ucuz otobüs biletini sunmak için bütün karadenize giden otobüs firmalarını bir portal da topladık. Trabzon şehri doğanın bütn yeşil tonlarını görebileceğiniz turistik tesisleri ile sizi cennet te hissettirecektir. Trabzona aldığınız otobüs bileti ile ulaştığınızda firmaların servisi ile ilçelere ulaşabilir veya Trabzon içinde olan toplu ulaşım araçları ile Uzungöl Sümela Manastırını görmek için bile gidilecek şehirlerimizden olan Trabzon otobüs bileti alırken firmaların seyahat sürelerini bakıp seçmek en doğrusu olacaktır.

Trabzon otobüs bileti alırken seçeceğiniz otobüs firmaları; Metro Turizm , Ulusoy Turizm , Kanberoğlu Turizm, Trabzon Süzer Turizm Lüks Karadeniz , Yeşil Artvin firmalarından birini seçip sitemiz üzerden en ucuz otobüs biletini alıp karadenize doğru yola çıkabilirsiniz. Trabzon otobüs bileti alırken sitemiz tarih ve koltuk numarası seçip karadenize doğru yola çıkabilirsiniz.

Trabzona geldiğinizde şehrin içinde olan otogar dan şehrin merkezinde her noktasına servis hizmeti sağlayabilirsiniz. Trabzon da giden otobüs firmaları karadeniz sahil yolunu takip edip hızlı bir şekilde ulaşım sağlamaktadır. Trabzon a geldiğinizde şehrin ilçeleri ; Akçaabat , Araklı, Arsin, Beşikdüzü, Dernekpazarı, Düzköy, Hayrat, Köprübaşı, Maçka, Of, Sürmene, Tonya, Vakfıkebir, Yomra, Çarşıbaşı, Çaykara, Şalpazarı dır.

Akçaabat;

Trabzon Akçaabat ilçesi köftesi ve horonu ile ünlüdür. Trabzon un yaşayan kişi sayısı ile en büyük ilçesidir. Akçaabat eski isimlerinden olan polathane yani demir fabrikası da derler.

Araklı;

Buzluca ve Kalecik kaleleri arasında güzel bir konumda olan araklı ilçesi adını da bu iki kale dolasıyla arakale den almıştır. Trabzonun Araklı ilçesinde yayla turizmi bulunmakta ve pazarcık ilçesi turizm bölgesi yapılmıştır.

Maçka ;

Gümüşhaneye giderken yol üzerinde oan Maçka ilçesi Sümela Manastırı ile tüm dünyaya isimini tanıtmıştır. Sümela Manasıtırı içinde olan Meryem Ana ya ait olunduğu söylenmektedir.İlçenin çeşitli bölgelerinde manastırlarıyla ünlenmiştir. Tarihin bütün dokusu Trabzonunmaçkalçesinde bulunmaktadır. Trabzon otogarına geldikten sonra Maçkaya ait otobüs seferleri ile ulaşabilirsiniz.

Of;

Trabzonun Rize sınırında bulunan ilçe içinde solaklı ırmağı ile ikiye ayrılmaktadır. Of ilçesi Deniz kenarında olup trabzonun gelişen ilçelerinden biridir. Trabzon dan 52 Km uzaklıkta olan Of Trabzon a giden otobüslerin Trabzon otogarından sonra Of a kadar giden seferleri bulunmaktadır. Bu seferlerden birini kullanmanız haline daha kısa sürede of a ulaşabilrsiniz.

Çaykara;

Trabzonun En yeşil ilçelerinden olan Çaykara Köyleri ve yayları ile ünlüdür. İlçe of ilçesinden ayrılmıştır. Çaykara da Trabzon un turizm bölgelerinden olan Uzungöl yaylası bu ilçededir.Uzungöl ve çaykaraya ulaşım Otogardan kalkan Uzungöl şehir içi servisi ile ulaşabilirsiniz. Turizmi ile ilgili en detaylı bilgi şehir rehberimizde bulabilirsiniz.

Sürmene ;

Sürmene Trabzonun deniz ticaret şehridir. Ayrıca tüm Dünyada bıçak üretimi ile ünlenmiştir. Eğer yolunuz Sürmene ye düşerse mutlaka üstünde isminizi yazdırabileceğiniz el işi olan hediye bir bıçak almayı unutmayınız. Sürmene nin bütün detayları şehir rehberimizde bulunmaktadır.

Alacağınız bir Trabzon otobüs bileti ile otobüsün camından bakarken trabzona yaklaşırken o yeşili ve masmavi karadenizi seyrederken içiniz açılacak ve trabzondaki dedelerin ve ninelerin neden bu kadar dinç olduğunu anlayacaksınız. Trabzona giden bütün otobüs firmalarının listesi bulabilir size en uygun seyahatin otobüs biletini hemen ayırtabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemize girip arama motorundan gideceğiniz yere Trabzon yazmak ve birkaç adımda seyahatinizi planlamak.

Trabzon seyahatinizde planlama yaparken Karadenizin o güzel yeşilini ve masmavi denizinin keyfini çıkartabilirsiniz. Trabzon seferleri sistemimizde hergün siz misafirlerimize bilet alımı için firmaları sunmaktadır. Trabzon otobüs bileti almanın en avantajlı yolu webbilet.com'u ziyaret ederek sistemden biletinizi aratarak 3 adımda biletinizi alabilirsiniz.

Trabzon içinde bölgeyi bilen birisi ile gezerseniz bütün turistik mekanları gezdirmesi sebebiyle size yardımcı olacaktır. Eğer teknolojiye hakim iseniz sitemizde bulunan şehir rehberinden şehir ile ilgili en detaylı bilgiyi bulabilir, seyahatin tadını çıkarabilirsiniz. Eğer turistik gezi için şehre geldiyseniz gezmeniz gereken yerler başlıca şehir merkezi 50 ile60 km uzakta olduğu için bir araç kiralamanızı veya turlara katılmanızı öneririz.

Trabzonda bulunan uzun çarşıda mümkün olduğu kadar çokça zaman geçirmenizi öneririz.Trabzonun yöresel yemekleri bilgisine şehir rehberinden detaylıca ulaşabilirsiniz.

Trabzon'a İstanbul Ankara gibi büyük şehirlerden gün içinde bir çok sefer bulmanız mümkündür.Diğer şehirlerden ise gün içinde en az bir sefer Trabzon iline otobüs bulabilirsiniz. İstanbul'dan Trabzona sefer düzenleyen firmalar yolculuğun uzun sürmesi sebebiyle güzergah üzerinde bir kaç mola vermektedir. Molalarda ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. İstanbul kalkışlı seferler Bolu'da durmaktadır. Bolu'da lezzetli yemekleri tadabilir ve güzel dağ havasını ciğerlerinizde hissedebilirsiniz. Yolculuğunuzun devamında yolun uzun sürmesikonforlu otobüslerle yolda uyuyabilir yada Karadenizin güzelliklerini seyre dalabilirsiniz. Trabzonun köklü firmalarından olan Ulusoy Turizm İstanbul'dan günde günde 5 sefer düzenlemektedir. Diğer istanbuldan Trabzona giden otobüs firmaları Kanberoğlu, Sahil Seyahat, Lüks Karadeniz, Metro Turizm ve Trabzon Süzer Turizmdir. Bir çok seyahat firması İstanbuldan Trabzon'a 20 ye yakın sefer düzenlemektedir.

Şimdiden Webbilet ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.